Wpisz i kliknij enter

EABS we Wrocławiu – wygraj wejściówkę!

Już w ten piątek, 26 października we Wrocławiu wystąpi EABS, jeden z najbardziej cenionych obecnie polskich kolektywów okołojazzowych. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Muzycy EABS zagrają w ramach cyklu Let’s Play In Centennial Hall. Zaprezentują materiał znany z doskonale przyjętej płyty „Repetitions”, jednak fani spodziewać się mogą także typowych dla zespołu improwizacji scenicznych.

Przed EABS zaprezentuje się jeszcze jeden wrocławski zespół – Fox in the Box. To niezwykle ciekawy, eklektyczny duet muzyczny tworzony przez Gabrielę Cybuch i Adama Komorowskiego.

Let’s Play In Centennial Hall to autorski cykl koncertów muzyki alternatywnej i elektronicznej, które odbywają się w przestrzeniach Hali Stulecia i Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Let’s Play promuje zarówno znane i lubiane zespoły z Polski i zagranicy, ale też rodzime debiutujące formacje.

Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie »

Wygraj podwójną wejściówkę!

Mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie! Wystarczy w poniższym poście na Facebooku pozostawić komentarz, w którym napiszecie dlaczego właśnie Wam powinniśmy przyznać bilet. Najciekawsze uzasadnienie zostanie nagrodzone wejściówką 🙂

Do dzieła!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy