Wpisz i kliknij enter

Warsztaty techno z Echoplexem

Polski producent pokaże chętnym jak się tworzy techno – 19 i 20 października w Gdańsku.

Próbujesz tworzyć swoje utwory techno, ale nie potrafisz ich dokończyć? Robisz swoją muzykę, jednak nie jesteś z niej zadowolony? Masz gotowe kawałki i chcesz je prezentować na żywo, lecz nie wiesz jak to zrobić? Grasz “live” i chciałbyś polepszyć swój warsztat? A może po prostu interesujesz się muzyką techno, ale nie masz pojęcia o jej produkcji, a chciałbyś zacząć tworzyć swoje utwory? Jeżeli “tak!” było Twoją odpowiedzią na którekolwiek z pytań to znaczy, że Echoplex Techno Masterclass jest przeznaczone właśnie dla Ciebie.

W programie między innymi:

– Warsztaty oraz wykłady poświęcone produkcji techno
– Pokazy, ćwiczenia praktyczne
– Koncert elektroniczny oraz Synth Jam
– Konkursy
– Feedback session
– Panel dyskusyjny oraz QA

Podczas tych intensywnych warsztatów Echoplex poprowadzi Cię przez: nagrywanie, produkcję, projektowanie dźwięku zarówno na sprzęcie, jak i oprogramowaniu oraz przygotowanie i zagranie swojego własnego live actu. Podzieli się z Tobą tajnikami swej wiedzy, opartej na wieloletnim doświadczeniu studyjnym oraz scenicznym. Organizatorzy zaprosili również specjalistów od home studio, reprezentantów firmy APS – Audio Pro Solutions, którzy przeprowadzą specjalnie dla Was sesję Monitoring.

BILETY: jedna sesja: 150 zł; karnet dwudniowy: 250zł; bilety do nabycia na ​ www.evenea.pl

Echoplex – Soleil / Synewave / ARTS / Soma – Glasgow. Kompozytor, producent, realizator dźwięku, DJ, właściciel wytwórni Soleil Records.

Echoplex to prawdziwy techno wyjadacz z branży. Spędził wiele lat podróżując po świecie jako DJ (był jednym z pierwszych grających na żywo techno producentów w Polsce). Teraz, jako profesjonalny i certyfikowany trener, przekazuje swoje umiejętności oraz nabytą wiedzę następnej fali artystów techno na całym świecie. Wydaje dla wielu kluczowych wytwórni. Specjalizuje się w sound designie oraz live actach (i pomimo wielu lat spędzonych w pracy w tej dziedzinie cały czas pracuje nad doskonaleniem własnych technik).

Jako jeden z nielicznych występował wiele razy w legendarnym klubie Berghain oraz Tresor. Można go też było usłyszeć na głównej scenie festiwalu Creamfields dla 26 000 osób. Jeden z najbardziej doświadczonych i uznanych artystów na scenie muzyki techno – Echoplex to filar sceny techno, który dorobił się reputacji jednego z najbardziej pracowitych artystów muzyki elektronicznej, nagrywając i aktywnie występując pod wieloma pseudonimami oraz prezentując różne style (Echoplex, Post Scriptum, Les Autres Circuties, Niteworks wraz z legendą acid techno z Nowego Jorku – Damonem Wildem).

Od ponad 25 lat przemierza świat wzdłuż i wszerz, aby propagować autorską wizję muzyki elektronicznej, pełną mechanicznych i repetytywnych dźwięków. Zainspirowany oprawą dźwiękową do takich filmów jak „2001: Odyseja Kosmiczna”, „TRON” czy „Gwiezdne wojny” w bardzo młodym wieku zainteresował się światem elektronicznych dźwięków. Uczęszczał do szkoły muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, gdzie grał na perkusji oraz śpiewał w chórze gregoriańskim.

W tym roku rozpoczął działalność Soleil Bookings,której głównym celem jest reprezentowanie międzynarodowych artystów, organizacja eventów i koncertów, a także szkoleń oraz specjalnych warsztatów w formie Masterclass. Obecnie mieszka w Szkocji.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy