Wpisz i kliknij enter

Klub Ciało z programem na luty

Wrocławski klub Ciało to mekka dla wszystkich fanów techno i szeroko pojętej muzyki elektronicznej. W nowym roku słynna miejscówka nie zmniejsza tempa i nadal oferuje jedne z najlepszych imprez w Polsce. Sprawdźcie, jak wygląda oferta klubu na luty 2020/

7 lutego
Deep Oriental #XV: Kapoor & Hvitling, Raidho, DCD

Kolejna odsłona imprezy, której główną filozofią jest pokazać, że to nie prędkość muzyki wyzwala energię. #szybkoniewolno.
Tym razem zobaczyć będzie można śmietankę polskiego downtempo, debiutantkę oraz gościa z samej Szwajcarii, członka niezawodnego labelu Akumandra, należącego do geniusza Saint Vie. Będzie to wspólny set z Kapoor, promujący ich najnowsze wydawnictwo. A poza tym? Magiczne dekoracje od Pszczoła UV, vibe rodem z najciekawszych festiwali DIY.

8 lutego
Boston 168 live

Od 2010 konsekwentnie tworzą własny styl i nową jakość w muzyce acid techno. Niekonwencjonalne rozwiązania zaprowadziły ich na parkiety całego świata.
Znani są z porywających live actów pełnych trance’u, techno i soczystego kwasu – to wszystko podane wyłącznie w analogowej formie.

14 lutego
SPFDJ

Trip z SPFDJ, zwykle odbywa się w zawrotnym tempie, eksplorując różne odmiany techno, acidu, EBMu, hardcore’u i transu. Jest to styl, który sam Ben UFO nazwał „absolutnie bezwzględnym”, i któremu poddaje się coraz więcej klubowiczów.

15 lutego
From Iceland with Love pres. President Bongo ex GUS GUS x ŁOWCY

President Bongo czołowy artysta muzyki elektronicznej oraz założyciel znanej na całym świecie formacji GusGus. Pochodzący z malowniczej Islandii. Mający na swoim koncie wydawnictwa oraz remixy dla wytwórni Kompakt, Radio Bongo, I’m Single, AlbumLabel. Stephan Stephensen ze swoim autorskim materiałem w formule Live Act promującym najnowszy album pojawi się we Wrocławiu w drugiej połowie lutego po ponad 2 latach przerwy!

21 lutego
Zajezdnia pres. Nico Moreno

Zajezdnia Pres. Nico Moreno – wschodząca gwiazda francuskiej sceny pierwszy raz w Polsce. Za DJ`ką także Zajka crew, przyjaciele kolektywu oraz stołeczny import, który w ostatnim czasie zrobił na nas wielkie wrażenie.

22 lutego
Vladimir Dubyshkin pwrd by SLAP

line up:
Vladimir Dubyshkin HYBRID(трип)
Michał Macewicz (Ciało, SLAP)
MKO (Jasna 1, SLAP)
Spectribe (Ciało,SLAP)

28 lutego
Nur Jaber [6h set]

Nur Jaber – urodzona w Beirucie a mieszkająca w Berlinie artystka przeniosła się tam z Bostonu, gdzie studiowała na prestiżowej uczelni Berklee Collage Of Music. Prowadzi własny label OSF. Jej produkcje to wyjątkowo świeża mieszanka techno, electro i kosmische musik. W trakcie 6 godzinnego seta, możemy spodziewać się emocjonalnych i energetycznych numerów, połączonych w spójnego tripa bez ograniczeń gatunkowych.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy