Wpisz i kliknij enter

M I S B H V rozpoczyna muzyczną działalność

Słynna krakowska marka modowa otwiera własne wydawnictwo i serwuje trzy klubowe nagrania.

Pierwsze wydawnictwo​ M I S B H V Recordings​ to EP-ka, na której znajdziemy artystów, takich jak legenda sceny electro i techno – DJ Hell – oraz Wolfram, MCNZI oraz Wirski – Thomas Wirski, dyrektor kreatywny M I S B H V, ale także DJ i producent muzyczny.

Muzyka dla M I S B H V od zawsze stanowiła jedną z największych inspiracji.Twórcy marki współpracowali z festiwalem Unsound i kijowską CXEMĄ, regularnie organizując pod szyldem M I S B H V własne imprezy w Warszawie, Paryżu, Berlinie i Los Angeles. Rozszerzając działalność w tym obszarze, powstał label muzyczny M I S B H V Recordings.

Premierowa EP-ka będzie miała światową premierę w kwietniu 2020. Artyści, którzy zagoszczą na EP-ce to: DJ Hell, czyli Helmut Geiger – 57-letnia żywa legenda electro i techno, monachijski weteran, założyciel kultowego Gigolo Records International – oraz Wolfram – Wolfram Amadeus Eckhert – DJ i producent z Wiednia, związany z DFA Records, blisko współpracujący z Mobym, Peaches czy Grace Jones, oraz reprezentujący M I S B H V Wirski.

Gratką jest tu reedycja słynnego utworu ​“Copa” – oryginalnie wydanego w 1998 roku na “Munich Machine” DJa Hella oraz jej specjalny “M I S B H V Edit”, za który odpowiedzialny będzie Wirski. Album powstaje we współpracy z kuratorem sceny i wydawcą – Arturem Korycińskim, znanym jako King of Kong. EP-ka w formie 12-calowego winyla będzie dystrybuowana na całym świecie w kolekcjonerskim skórzanym etui oraz dostępna na platformach digitalowych.

A1 Wolfram – Rein (MCNZI Remix)

A2 Wolfram – Rein (DJ Hell M I S B H V Edit)

B1 DJ Hell – Copa B2 DJ Hell – Copa (Wirski M I S B H V Edit)

Fot. Sven Marquard

M I S B H V:

https://www.facebook.com/MISBEHAVE.MISBHV/

https://www.instagram.com/misbhv/Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy