Wpisz i kliknij enter

Tak gra Barbara Morgenstern

Trwa polska trasa koncertowa Barbary Morgenstern. Niemiecka artystka zagra w naszym kraju jeszcze dwa razy – my dziś prezentujemy Wam video dokumentujące wrocławski występ Barbary we Wrocławiu. Przypomnijmy – Morgenstern przyjechała do naszego kraju promować najnowszy krążek „BM”. Artystka zaplanowała w Polsce aż sześć koncertów – cztery ma już za sobą, w tym we wrocławskim OPT. Fragment tego koncertu poniżej:

Pamiętajcie, że dziś Barbara wystąpi w łódzkiej Jazzdze, natomiast jutro w poznańskim Eskulapie. Bilety kosztują 30zł. O „MB” pisaliśmy już na naszych łamach. Poniżej zobaczcie teledysk promujący płytę.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
laudia
laudia
15 lat temu

Jezu ale smutno pod tą Baśką taka cisza…A to był taki miły wieczór! Dobrze to wszystko brzmiało na górnej, mniejszej sali w P-niu.

adamnnn
adamnnn
15 lat temu

cisza, bo ilez mozna znosic ta mdle smety

laudia
laudia
15 lat temu

Smenty? Co wy? Perkusji, bity, rytmu nie slyszycie? ;pp Smętna to może mogła być publika gdzieniegdzie, bo setlista była akurat tak skombinowana, że najpierw było w miarę spokojnie, post-rockowo, a potem zrobiła się całkiem fajna potancówa!

Polecamy

Holger Czukay – dyskografia

24 marca Holger Czukay obchodziłby 80. urodziny. Z tej okazji przyglądamy się jego niezwykłej twórczości.