Wpisz i kliknij enter

W kwietniu nowy Boxcutter!

Jeden z pionierów dubstepu – Barry Lynn, znany szerzej jako Boxcutter, przygotował swój trzeci studyjny krążek. O następcy znakomitego „Glyphic” przeczytacie dziś na Nowejmuzyce! Krążek nosić będzie tytuł „Arecibo Message”, wydany zostanie nakładem wytwórni Planet Mu. Premierę zaplanowano na 20 kwietnia, choć już 10 marca fragmentów będzie można posłuchać w nadawanym na falach BBC programie Mary Anne Hobbs. Audycję niedługo później powinniśmy znaleźć w sieci, na stronach stacji.
Brzmieniowo nowy krążek Boxcuttera ma wymykać się ramom dubstepu – iść w stronę klasyków IDM, takich jak AFX czy uZiq. Jak myślicie, czy to dobra informacja? Nowamuzyka.pl trzyma rękę na pulsie, o nowym krążku Boxcuttera informować będziemy na bieżąco.
Tymczasem przypomnijmy sobie fragment „Glyphic”Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
chonom
chonom
15 lat temu

czesc
jest podcast z wczoraj?

jedker / DirtyMakers
jedker / DirtyMakers
15 lat temu

10 marca Arecibo Message u Mary Ann Hobbs a 2 dni później na antenie Akademickiego Radia Luz w audycji Dirty Makers! My album dostaliśmy od Barryego już jakiś czas temu ale prosił żebyśmy wstrzymali się z graniem go w audycji. Przedpremierowo zapowiadam że 12 marca będzie można posłuchać o 23.00 na 91,6 fm we Wrocławiu lub poprzez http://www.radioluz.pwr.wroc.pl całej płyty Arecibo Message. Ja tam do Muziq czy AFX raczej średnie nawiązania widzę ale jedno można powiedzieć już dziś – Boxcutter trzyma rękę na pulsie i sporo nowatorskich pomysłów na jego płycie można znaleźć a o IDM można mówić na pewno jeśli chodzi o strukturę kawałków. Zapraszamy do słuchania!

13TT
13TT
15 lat temu

jasne, b. mile widziana. choc szacunek juz mam za Vexd na drugiej edycji, zanim w polsce zrobilo sie wielkie halo. myslalem, ze troche pociagniecie ta linie. liczymy na poprawe ;]

Rado
Rado
15 lat temu

Właśnie, przydałaby się na FNM bezkompromisowa scena dubstepowa. Pomyślcie o tym.

iaikO
iaikO
15 lat temu

jesli to pojscie w strone klasyków ma przypominac jego live na Unsound, to wolę nie wybuchać zbytnim entuzjazmem 😉

Siemomysl
Siemomysl
15 lat temu

(…)iść w stronę klasyków IDM, takich jak AFX czy uZiq.

obiecująco 😉

KE
KE
15 lat temu

zjaebiście, mistrz powraca. może koncercik na FNM?

Polecamy