Wpisz i kliknij enter

Jimi Tenor trzy razy w Polsce!

Przed nami trzy majowe koncerty Jimiego Tenora w Polsce! Artysta promować będzie u nas swój najnowszy album, nagrany wspólnie z grupą Kabu Kabu – „4th Dimension”. Polską trasę Tenora i Kabu Kabu organizuje agencja Go Ahead, która zaprosiła Jimiego na trzy występy:

  • 26.05 Blue Note / Poznań
  • 27.05 Fabryka Trzciny / Warszawa
  • 28.05 Hipnoza / Katowice

Co ciekawe, na stronie Tenora pojawiła się również informacja o koncercie, jaki ma się odbyć 18 czerwca w Koszalinie, w tamtejszym Centrum Kultury – nie wiadomo, czy będzie to solowy występ Jimiego, czy może na scenie pojawią się też muzycy z Kabu Kabu.
Przypomnijmy, że na wydanym w styczniu „4th Dimension” Jimi Tenor kontynuuje poszukiwania w obrębie muzyki afrobeat. Na albumie ponownie pojawia się Kabu Kabu, grupa muzyków z Afryki Zachodniej, rezydujących w Niemczech, którzy współpracę z Jimi Tenorem zainicjowali wydanym w 2007 albumem „Joystone„. I właśnie w roku 2007 Tenor wraz z Kabu Kabu zagrał podczas festiwalu Electric Mind. Zobaczcie fragment tego koncertu:Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
laudia
laudia
15 lat temu

ach,,, to dobrze, że tylko kosmyczek postawiłam ;] Swoją drogą ciekawe jaką cenę wywali Blu Nout :/ może być luksusowo…

mar10
mar10
15 lat temu

laduia, mial grac na dziedzincu, ale z powodow pogody, stefan i ekipa ktora organizowala impreze, przezucili to do eskulpau

stachman
stachman
15 lat temu

Dla mnie to duza radocha z powodu posuchy muzyki w stylu afrobeat live… Tenora akurat wolalbym solo

nick
nick
15 lat temu

teraz?
10 lat to i owszem

laudia
laudia
15 lat temu

Nikt się nie cieszy? 😀 Ja sobie z chęcią wynagrodzę moje niepójście 2 lata temu. Ktoś w necie chyba źle opisał nagranie, bo dałabym sobie uciąć kosmyk włosów za to, że grali na Dziedzińcu….

Polecamy

Islaja – Tarrantulla

Koniec ubiegłego roku przyniósł nowy album Merji Kokkonen, znanej wszystkim jako Islaja.