Wpisz i kliknij enter

David Byrne w Polsce!

13 Lipca w warszawskiej Stodole wystapi David Byrne. Jeden z członków legendarnej formacji Talking Heads i założyciel oficyny Luaka Bop pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej ubiegłoroczny album „Everything That Happens Will Happen Today” nagrany we współpracy z Brianem Eno.

Podczas transkontynentalnej trasy zatytułowanej „David Byrne, Songs of David Byrne and Brian Eno” Byrne wykonuje utwory powstałe w wyniku wspołpracy tych dwóch muzyków na przestrzeni kilkunastu lat. W związku z tym oprócz utworów z nowego krążka będziemy mieli okazję usłyszeć również numery z „My Life In The Bush Of Ghosts”.

Bilety na to wydarzenie kosztują 132zł i można je zakupić za pośrednictwem eventimJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jam&Bon
Jam&Bon
12 lat temu

Moi drodzy, 13 lipca w Stodole wystąpi David Byrne – jeden z największych wizjonerów muzyki popularnej naszych czasów. Z racji tej, że David jest niezwykle pozytywnie zakręconym gościem, włożył dużo pracy w przygotowanie występów (ach te wygibasy na scenie!) zróbmy mu miłą niespodziankę. Niech zapamięta ten koncert!

Oto instrukcja:

1. Ubierz się na biało (tak, jak wszyscy na scenie).
2. Weź ze sobą urządzenie do robienia baniek mydlanych (takie zamykane pudełeczko z mydlanym płynem i patyczkiem zakończonym kółkiem – jak to się nazywa?). Po zakończeniu utworu „Once In The Lifetime” wypuść w powietrze tak dużo baniek ile dasz radę.
3. Przygotuj kartkę kolorowego papieru. Możesz na niej coś napisać (np. „Hej David, fajne włosy” albo „Jak tam koncert?” albo cokolwiek chcesz przekazać artyście). Złóż ją i schowaj do kieszeni. Pod koniec utworu „Burning Down The House” uformuj ją w samolocik. Po zakończeniu piosenki rzuć samolocik na scenę. Uwaga: nie celować w oko żadnego z artystów!.
4. Weź ze sobą jakiś kwiatek. Po utworze „Everything That Happens Will Happen Today”, który prawdopodobnie będzie zamykał koncert, rzuć kwiatek na scenę, lub jeśli będzie taka okazja, wręcz osobiście artystom.

To wszystko.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Pozdrawiamy. Jam&Bon
W razie pytań piszcie: niespodziankadladavidab@wp.pl

P.S.
Nic nie mówcie Davidowi…

srick
srick
12 lat temu

kogo jescze obchodzi to poprockowe gówno??

doradca
doradca
12 lat temu

przeczytaj jeszcze raz jutro rano jak wytrzezwiejesz

srick
srick
12 lat temu

kogo jescze obchodzi to poprockowe gówno??

Polecamy