Wpisz i kliknij enter

Parov Stelar jesienią na trzech koncertach.

Po niedawnym występie na Warszawskich Juwenaliach Parov Stelar powróci na trzy koncerty do Polski. Najprawdopodobniej austriacki producent i muzyk Marcus Füreder bardzo lubi nasz kraj i polską publiczność. Już po wakacjach artysta zagra trzy koncerty w Polsce i wystąpi kolejno:

15 października XO Club / Wrocław
16 października Rotunda / Kraków
17 października Fabryka Trzciny / Warszawa

Cena biletów nie jest jeszcze znana. Ostatni występ ma być częścią kolejnej już edycji Free Form Festiwalu, choć to jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone. Koncerty będą okazją do promocji nowego wydawnictwa płytowego, które zapowiadane jest na ten rok i nosić będzie tytuł „Daylight”. Jedno jest pewne, polscy fani znów będą mieli okazję posłuchać i pobawić się przy doskonałym połączeniu jazzowych i breakbeatowych dźwięków.

Kto nie wierzy niech zajrzy na: myspace

Poniżej macie okazję obejrzeć teledysk do utworu „Love”:Jest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kolej
kolej
11 lat temu

Ehhh znowu on na FFF?!?! Juz bez przesady, nawet zeby wydal zupelnie nowy material, to nie sadze, zeby odswiezyl na tyle swoje brzmienie, aby zaoferowac cos nowego fanom festiwalu

...
...
11 lat temu

Ceny biletów są jak najbardziej znane. Bilety w cenie 99 Zł można już kupić np. w Eventimie i Ticketpro. Ale jest tam info tylko o koncertach w Warszawie i Krakowie. Wrocławia brak.

Polecamy