Wpisz i kliknij enter

Pangaea – nowe dźwięki

Pierwszy tegoroczny materiał dla oficyny Hessle Audio, będzie najcięższym, jeżeli chodzi o ilość wydawnictwem w całej dyskografii Kevina McAuleya Album będzie miał premierę dokładnie za dwa dni i zawierać ma 6 premierowych utworów, których fragmentów posłuchać można na Myspace artysty. Materiał zgromadzony na dwóch 12 stanowi skrupulatny mix klubowej egzotyki z garageowym zacięciem, okraszonym wszechobecnymi wokalnymi samplami. Jeżeli chodzi o styl artysty, pielęgnowany od niespełna 3 lat, to Pangaea niczym nie zaskakuje. Ale szczerze, czy oczekiwaliśmy czegoś więcej?

Poniżej tracklista, cover wydawnictwa oraz jeden z flagowych utworów Kevina McAuleya.

A Why
B1 Sunset Yellow
B2 5-HTP
C Neurons
D1 Dead Living
D2 Because Of You

Image and video hosting by TinyPicJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mallemma
mallemma
13 lat temu

jest bombastycznie, jak to mówią zagraniczne serwisy, a u nas nie wypada 🙂

mallemma
mallemma
13 lat temu

pangaea nie pozostaje obojętny na nowoczesne trendy w dubstepie. pewnie większość z Was słuchając pierwszych dwóch dozna deja vu, przed premierą dość konsekwentnie i intensywnie miksowano jego uk garażówki. pozostałe cztery to nowoczesne, bezkompromisowe wonky ze świetnie oddaną, niepokojącą atmosferą na wskroś oklepanej, chemicznej burzy neuronów. do tej pory najbardziej chemiczny ep roku.

paide
paide
13 lat temu

od wczoraj: unstoppable play mode.

mallemma
mallemma
13 lat temu

oki, rozgrzewam slsk!

paide
paide
13 lat temu

hot shit nas czeka. dzięki za to gorące info!

Polecamy

MIN t

Wokalistka, producentka i dyplomowana songwiterka. MIN t, czyli Martyna Kubicz, rozmawia z nami m.in. o swoim najnowszym teledysku, życiu w Berlinie i artystach którzy ją inspirują.