Wpisz i kliknij enter

Zomby z nowym krążkiem?

Mogłoby się fałszywie wydawać, że serwis nowamuzyka.pl urządza mało subtelny hajp osobie Zombyego. Jednak dwa nowe utwory zawarte na jego Myspace rozwiewają pojawiające się wątpliwości. Jak głoszą plotki, numery Galapagos oraz Baloon People to zapowiedź nowego wydawnictwa dla oficyny Werk Discs, które ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Album byłby następcą Where Were U in 92. Krążka, który niejako rozpoczął pełną kontrowersji karierę artysty. Jednak zapominając na chwilę o pozamuzycznych zawirowaniach i permanentnym odpuszczaniu koncertów na całym świecie, musimy stwierdzić, ze jest to artysta odbardzony niezwykłym talentem wypracowywania nowych muzycznych rozwiązań.

Ciągła ewolucja jego stylu, determinuje konwersję nomenklatury niezbędnej do jego określenia. Co powoduje, że Zomby jest nieustannie dwa, a nawet trzy kroki przed konkurencją. Sądzę, że nowy album nie tylko ponownie uciszybły głosy krytyki, ale przy okazji wyniósłby oficynę D. Cunninghama (aka. Actress) do zacnego grona wytwórni definiujących muzykę XXI wieku.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne informacje.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MKDK
MKDK
12 lat temu

Od sierpnia, czyli od „One Foot Ahead of the Other” oraz „Digital Flora” nic nie wydał zasadniczo, więc możliwe, że te kilka rzeczy, co się pojawiały na myspace będą na płytce…

Z drugiej strony ktoś na last.fm jego twittera cytował „When I landed back in London from L.A I wrote 75 tracks in 48hrs, 17 will be released on the next album….. „

ef
ef
12 lat temu

a co sie stalo z singlem aquarium ?
czy ten utwor w ogole doczekal sie wydania w jakiej kolwiek postaci ;epki czy singla ?, czy moze pojawi sie na nowym wydawnictwie.

Polecamy