Wpisz i kliknij enter

Fabryka Dźwięków Syntetycznych w Szczecin.FM

Już jutro, w niedzielę 11 lipca o godz. 17:00, na antenie szczecińskiej rozgłośni – premierowa audycja poświęcona futurystycznej muzyce elektronicznej.

„Fabryka Dźwięków Syntetycznych” powstała na gruzach „Encyklopedii Elektroniki” – cyklicznej audycji, która od października 09 do czerwca 10, w encyklopedycznej formie „od A do Z” prezentowała nowe brzmienia.

W „FDS” na tle elektroniki będą czytane fragmenty literatury science fiction, surrealistycznej, postmodernistycznej, filozoficznej i futurologicznej, a także prace naukowe, poezję i wszelkie słowo pisane wpasowujące się w ramy programu. Co pewien czas do studia będą zapraszani goście – lokalni DJ-e, muzycy i producenci – aby na godzinę wcielić się w rolę Wielkiego Elektronika i grać muzykę na żywo. Przewidziana jest także współpraca na odległość z Wielkimi Elektronikami spoza granic miasta a nawet kraju, których nagrane sety i live acty będą później retransmitowane na antenie.


Fabryka Dźwięków Syntetycznych – zajawka by clicK3

„Fabryka Dźwięków Syntetycznych” to godzinna selekcja muzyki elektronicznej podszytej słowem mówionym na styku fantastyki naukowej, futurologii i filozofii. Natura i technologia, człowiek i kosmos, ciało i rozum. Duch w maszynie.

W każdą niedzielę o 17:00. Zaprasza Maciek Kaczmarski i Wielcy Elektronicy.

* Radio: 94.4 FM (Szczecin i okolice)
* Internet: Szczecin.FM
* Facebook: http://www.facebook.com/fabryka.dzwiekow.syntetycznychJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy