Wpisz i kliknij enter

Tego Sylwestra rekomendujemy

31 grudnia w wyjątkowych wnętrzach Kina Capitolu zagoszczą największe gwiazdy elektroniczno – tanecznej awangardy – z Kidkanevilem i Mary Ann Hobbes na czele! D4D, Oris Jay

Za jedyne 150 PLN będziecie mogli pożegnać stary rok przy dźwiękach szalonej prywatki pod batutą wodzirejów z legendarnej kapeli D4D (wcześniej znanej jako Dick4Dick), a chwilę później czeka na Was spotkanie z prawdziwą legendą dubstepu – Orisem Jayem, występującym pod nazwą Darqwan, twórcą odpowiedzialnym za popularyzację brzmień spod znaku UK Garage i autorem jednego z największych przebojów tego gatunku – „Biggin Up The Massive”.

Kidkanevil

A to przecież tylko początek atrakcji, przygotowujący na pojawienie się dwóch największych gwiazd tego wyjątkowego wieczoru. Pierwsza z nich, to Kidkanevil – artysta odpowiedzialny za powstanie terminu „imaginary hip-hop”, który w najlepszy sposób opisuje komponowaną przez niego muzykę.

Mary Ann Hobbes

Prawdziwa legenda radia BBC, autorka audycji, dzięki którym świat poznał takie pojęcia jak wonky, grime czy dubstep, jedna z najbardziej rozchwytywanych DJek na Wyspach, związana również z powstaniem sceny dubstepowej na jednym z najważniejszych światowych festiwali elektronicznych na świecie – barcelońskim Sonar.

Dlaczego warto?

W cenie 150 PLN organizatorzy proponują, oprócz doskonałego lineupu, również: przestronną, ogrzewaną salę, strefę chillout, bufet (dania ciepłe i zimne), wystarczającą ilość miejsc do odpoczynku po tanecznych szaleństwach, pokazy filmowe i fotograficzne. Goście skorzystać będą mogli z baru oferującego duży wybór alkoholi. A wszystko w jednej z najciekawszych katowickich miescówek!

Wejściówki na to wydarzenie kupicie w katowickim klubie Hipnoza, oraz na stronach:Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JA
JA
13 lat temu

świetne zdjęcie!~

no_signal
no_signal
13 lat temu

awangarda do kwadratu.

Wojtek
Wojtek
13 lat temu

za 70zł to i ja bym nie pogardził takim sylwestrem 😉

kiszkajoy
kiszkajoy
13 lat temu

muszę tylko zdobyć 70zł i tam pojadę szykuje się świetna impreza w alternatywnym stylu:)

Polecamy