Wpisz i kliknij enter

James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott w Warszawie

Już 4 listopada do Polski zawita James Holden wraz z Lukiem Abbottem. W warszawskiej Soho Factory zobaczymy także jedną z tegorocznych gwiazd Audioriver, reprezentanta drum & bass – Nu:Tone’a.

– O sprowadzenie Jamesa Holdena jesteśmy proszeni wielokrotnie i niemal nieustannie – mówi Łukasz Napora, rzecznik Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja!, organizatorów wydarzenia.

Nu:Tone, który 4 listopada będzie główną gwiazdą drugiej sceny, jest jednym z flagowych okrętów wytwórni Hospital, który na koncie ma już trzy albumy autorskie, w tym wydany na koniec lutego „Words & Pictures”.

Trzeci z headlinerów to Luke Abbott, czyli artysta wydający od 5 lat, wzięty pod skrzydła Jamesa Holdena i jego wytwórni w 2008 roku. W Border Community wydał serię EP-ek oraz album „Holkham Drones”, który przed rokiem wywołał mnóstwo zamieszania wśród fanów inteligentnej, tanecznej elektroniki.

Podczas imprezy nie zabraknie rodzimych twórców. Holdena i Abbotta wspierać będą Bshosa i Leon, a do Nu:Tone’a dołączą Cls&Wax, K-Size oraz Simba. Wszystko to wydarzy się we wnętrzach nietkniętych jak dotąd „klubową” stopą. Soho Factory to dawne, industrialne hale produkcyjne, które zostały odremontowane i dziś służą jako świetna przestrzeń do wydarzeń kulturalnych.

Więcej info na www.spolkaakcyjna.comJest nas 13 000 na Facebooku:


Polecamy