Wpisz i kliknij enter

Legowelt – dla tych, co nie na Unsoundzie

Dzisiaj wieczorem rozpoczyna się tegoroczna edycja Unsound Festivalu w Krakowie. Jedną z gwiazd nocnej imprezy w klubie Pauza będzie holenderski producent Legowelt. Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć pod Wawel mamy za darmo jego najnowszy album – „Teac Life”.

Legowelt dał się poznać jako jeden z wielbicieli brzmień typowych dla lat 80. – klasycznego italo, przestrzennego cosmic disco, dynamicznego electro, wczesnego house`u i techno z Chicago i Detroit. Do tej pory zrealizował niezliczoną ilość winylowych dwunastocalówek i cedeerowych albumów.

http://www.youtube.com/watch?v=FCZjU-_QwuA

Najnowszy z nich – „Teac Of Life” – oferuje swym fanom za darmo do załadowania w plikach MP3. Materiał trwa ponad półtorej godziny (!) i jest solidną dawką oldskulowej muzyki tanecznej, której również świetnie słucha się w domowym zaciszu. Polecamy!

Płytę można ściągnąć klikając tutaj:

http://awolfe.home.xs4all.nl/www.xs4all.nl/%7Eawolfe/LEGOWELT%20-%20THE%20TEAC%20LIFE.zipJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
keisuke
keisuke
12 lat temu

Przesłuchując The Teac Life miałem milutkie wrażenie, jakbym znowu usłyszał 1991 rok – oldskulowy rave oscyluje między Mobym z okresu UHF i Early Underground, a FSOL z czasów Metropolis i Mental Cube. Sentyment, fala wspomnień… a stara miłość nie rdzewieje 🙂

Polecamy