Wpisz i kliknij enter

Tauron Nowa Muzyka – są już bilety czterodniowe

Jest ich niewiele, ale kosztują jedyne 150 PLN. Z doświadczenia wiemy, że naprawdę opłaca się je kupić! Tymczasem już wcześniej zapraszamy na Before TFNM 2012.

Więcej informacji o biletach stronie www.festiwalnowamuzyka.pl/bilety/

O tym, że 19 lutego w Katowicach wystąpi The Cinematic Orchestra, pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś wiemy, że za Afterparty po tym koncercie odpowiadać będzie Kutmah.

Wychowany w Los Angeles, zdeklarowany fan abstrakcyjnych rytmów i amerykańskiego hip-hopu, w wyniku konfliktu z amerykańskim urzędem imigracyjnym, ten pół Szkot, pół Egipcjanin, musiał się przenieść na stałe do Londynu, gdzie bardzo szybko znalazł oddaną publiczność.

Talent producencki i remikserski oraz wysoka oryginalność setów zapewniły mu także możliwość występowania z takimi sławami jak Yoko Ono, Sonic Youth, Erykah Badu czy Madlib. Możecie się spodziewać wieczoru pełnego zaskakujących pomysłów i szaleńczej energii, ponieważ stojąc za deckami, Kutmah nie zna żadnych ograniczeń, łącząc egipski funk z jazzem, radiowymi przebojami i morderczymi basami spod znaku The Bug.

Występ Kutmah rozpocznie się o godzinie 23.00. Organizatorzy przewidzieli specjalne autobusy z Galerii Szyb Wilson do Jazz Clubu Hipnoza.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy