Wpisz i kliknij enter

Squarepusher, James Blake i Digitalism na Electronic Beats

Festiwal Electronic Beats po raz drugi zagości w Polsce, tym razem nad morzem. 28 kwietnia w gdańskim klubie CSG (Centrum Stocznia Gdańska) zagrają m.in. Squarepusher, James Blake oraz duet Digitalism.

Pierwszą ogłoszoną gwiazdą festiwalu jest flagowa postać nie tylko kultowej wytwórni Warp, ale i całej brytyjskiej sceny elektronicznej Tom Jenkinson, bardziej znany jako Squarepusher. Tuż po koncercie na Electronic Beats w Gdańsku, nakładem Warp Records, na rynku pojawi się album „Unfabulum”. W Centrum Stocznia Gdańska znajdziemy się zatem w gronie szczęśliwców, którzy premierowy materiał usłyszą zanim ten jeszcze trafi do sklepów.

W dniu dzisiejszym organizatorzy festiwalu ogłosili kolejnych artystów, do Squarepushera dołączyli James Blake oraz niemiecki duet Digitalism.

Jeśli chcesz wystąpić na festiwalu Electronic Beats to weź udział w konkursie „Zrób Głośniej! na Electronic Beats”. Warunki niezbędne: własny repertuar, poruszanie się w stylistyce bliskiej idei Electronic Beats (od tanecznej elektroniki po alternatywne, rockowe brzmienia) i osobowość sceniczna. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 9 marca. Więcej informacji na  t-mobile-music.pl/electronic-beats-festival2012.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mamba
mamba
12 lat temu

ale chyba policzyłeś za dwoje;)
bilet na birdy nabyłam za niecałe 80 zika;)

homar_alex
homar_alex
12 lat temu

A w Warszawie Birdy nam nam za 160 zł, jasne…

Polecamy