Wpisz i kliknij enter

Boiler Room

W Twoim mieście nie ma interesujących imprez? Artyści, których cenisz nie przewidują w najbliższym czasie zawitać do Polski? A może lubisz muzykę klubową, ale nie przepadasz za nocnym imprezowaniem? Platforma internetowa Boiler Room to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Historia projektu sięga marca 2010 roku, gdy w Londynie zainicjowano cykl imprez dla wtajemniczonych, emitowanych na żywo dla szerokiej rzeszy odbiorców poprzez portal Ustream. Od tego momentu działalność Boiler Room zdążyła rozprzestrzenić się na inne ośrodki ważne dla sceny klubowej – Berlin, Nowy Jork, Los Angeles. Wychodząc od etosu DIY brytyjskich pirackich rozgłośni, sięgając po narzędzia Web 2.0, przez okres dwóch lat udało się zbudować wokół Boiler Room środowisko oraz zgromadzić imponującą kolekcję nagrań czołowych twórców muzyki tanecznej. Każdego tygodnia przybywa kolejnych materiałów, kuratorzy projektu trzymają zaś rękę na pulsie i zapraszają do współpracy najbardziej interesujących artystów młodego pokolenia.

Dziesiątka setów online czeka na Ciebie w wersjach audio i wideo. Odwiedź: boilerroom.tv (konieczność logowania), lub kanały Soundcloud i YouTube.

Wybrani artyści i linki do ich miksów (audio):
Actress
Bass Clef
Ben UFO
James Blake
Blawan #1 i #2
Cooly G #1 i #2
DJ Rashad
Demdike Stare
Falty DL
James Ferraro
Four Tet
Ghostpoet
Machinedrum
Modeselektor
Mouse on Mars
Objekt
Pariah
Pinch
RustieJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy