Wpisz i kliknij enter

Kolejni artyści na Boogie Brain 2012

Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Boogie Brain. Zobaczcie, kogo będzie można posłuchać w październiku.

Przypomnijmy – niekwestionowanymi gwiazdami tegorocznego Boogie Brain będą Jazzanova live, Michał Urbania czy Mario Basanov. Do lineupu imprezy dołaczyli właśnie:

Chmara Winter

To muzyczny tandem Barłomieja Chmary i Krzysztofa Wintera. Razem w muzyczno-producenckim formacie Chmara Winter łączą idee : sound making music maschine with no compromise. Powstała muzyka to wynik generowania i rejestracji dźwięku oraz surowa selekcja brzmień już istniejących. Źródłem inspiracji w muzyce duetu Chmara Winter jest wszystko co jest w stanie wydobyć dźwięk. Finalny mix to fala egzekucji podejmowanych decyzji – audio spectrum duetu Chmara Winter.

Mju Trio

Mixtura charakterów, paleta barw stworzona by obdarowywać energią i swobodą. Po godzinach wyplątują się z szumu i gonitwy miejskich spraw, zatrzymują zegarki i pozwalają się zabrać w inny czas gdzie nareszcie mogą bez końca smakować muzykę. Poprzez poetykę chwili i motorykę brzmień elektronicznych przyprawioną słońcem i radością zabawy tworzą kalejdoskop form, którymi dzielą się z otoczeniem.

W swojej twórczości inspirują się współczesnymi artystami jak LUOMO czy DAPAYK & PADPERG nie przechodząc obojętnie wobec takich ikon muzyki jak ROY AYERS czy HERBIE HANCOCK. Każdy zasłyszany dźwięk przetwarzają na swoisty im sposób. Ich set to zarówno miękkie chilloutowe brzmienie jak i deep-house w których wokal harmonizuje się z brzmieniem tanecznej elektroniki.

Canalia

To grupa szczecińskich dj-ów i promotorów ambitnej muzyki klubowej organizująca w City Hall i P1erwszym Miejscu cykl imprez pod nazwą Canalia Night. W skład Canalii wchodzą trzy najważniejsze postacie Canaliowe to Daniel Zachodni i Brat Beat oraz Luck Mall.

Daniel Zachodni – jego muzykę charakteryzuje szeroki eklektyzm, bo prócz housowych klubowych setów, można usłyszeć z pod jego ręki mixy z domieszką jazzu, hiphopu, dubstepu czy future garage.

Brat Beat – jego umiejętności zostały zauważone i docenione przez środowisko muzyczne kilka lat temu, co zaowocowało współpracą z klubami oraz co najważniejsze ze szczecińskim kolektywem „Canalia Community”. Na co dzień Kamil współpracuje z klubem City Hall gdzie organizuje wraz z kolegami z kolektywu cykl imprez Hodo City.

Pełny lineup imprezy zobaczycie na stronie www.boogiebrainfestival.pl. Tam również kompletna informacja na temat biletów oraz sposobu ich zamawiania.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy