Rafael Anton Irisarri – Peripeteia
Jarek Szczęsny:

Ambient wagi ciężkiej.

Bouchons d’oreilles – Stray Dog with a Collar
Jarek Szczęsny:

W połowie drogi.

Chouk Bwa & The Ångströmers – Vodou Alé
Łukasz Komła:

Voodoo z przyszłości.

Ben Lukas Boysen – Mirage
Jarek Szczęsny:

Pokaz iluzji.

Siema Ziemia – Siema Ziemia
Jarek Szczęsny:

Dodatkowe skurcze mięśni.

Fluxion – Perspectives
Paweł Gzyl:

Nostalgia po grecku.

Lawrence English – Lassitude
Jarek Szczęsny:

Doskonała pustka.

Elysia Crampton – ORCORARA 2010
Jarek Szczęsny:

Niepowstrzymana losowość.

Kaitlyn Aurelia Smith – The Mosaic of Transformation
Jarek Szczęsny:

Cały zestaw radosnych nastrojów.

Phillip Sollman – Monophonie
Paweł Gzyl:

Muzyczna maszyneria.

Vladislav Delay & Sly Dunbar & Robbie Shakespeare – 500-Push-Up
Paweł Gzyl:

„Rakka” uzupełniona o dubowy puls.

Zguba – Pomór
Jarek Szczęsny:

Nieustający marsz kostuchy.

Richu M – House Of The Vaporising Sun
Bartek Woynicz:

Ten tytuł mówi wszystko.

Maenad Veyl – Reassessment
Paweł Gzyl:

Muzyka z sali operacyjnej.Kolejni artyści na Boogie Brain 2012

Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Boogie Brain. Zobaczcie, kogo będzie można posłuchać w październiku.

Przypomnijmy – niekwestionowanymi gwiazdami tegorocznego Boogie Brain będą Jazzanova live, Michał Urbania czy Mario Basanov. Do lineupu imprezy dołaczyli właśnie:

Chmara Winter

To muzyczny tandem Barłomieja Chmary i Krzysztofa Wintera. Razem w muzyczno-producenckim formacie Chmara Winter łączą idee : sound making music maschine with no compromise. Powstała muzyka to wynik generowania i rejestracji dźwięku oraz surowa selekcja brzmień już istniejących. Źródłem inspiracji w muzyce duetu Chmara Winter jest wszystko co jest w stanie wydobyć dźwięk. Finalny mix to fala egzekucji podejmowanych decyzji – audio spectrum duetu Chmara Winter.

Mju Trio

Mixtura charakterów, paleta barw stworzona by obdarowywać energią i swobodą. Po godzinach wyplątują się z szumu i gonitwy miejskich spraw, zatrzymują zegarki i pozwalają się zabrać w inny czas gdzie nareszcie mogą bez końca smakować muzykę. Poprzez poetykę chwili i motorykę brzmień elektronicznych przyprawioną słońcem i radością zabawy tworzą kalejdoskop form, którymi dzielą się z otoczeniem.

W swojej twórczości inspirują się współczesnymi artystami jak LUOMO czy DAPAYK & PADPERG nie przechodząc obojętnie wobec takich ikon muzyki jak ROY AYERS czy HERBIE HANCOCK. Każdy zasłyszany dźwięk przetwarzają na swoisty im sposób. Ich set to zarówno miękkie chilloutowe brzmienie jak i deep-house w których wokal harmonizuje się z brzmieniem tanecznej elektroniki.

Canalia

To grupa szczecińskich dj-ów i promotorów ambitnej muzyki klubowej organizująca w City Hall i P1erwszym Miejscu cykl imprez pod nazwą Canalia Night. W skład Canalii wchodzą trzy najważniejsze postacie Canaliowe to Daniel Zachodni i Brat Beat oraz Luck Mall.

Daniel Zachodni – jego muzykę charakteryzuje szeroki eklektyzm, bo prócz housowych klubowych setów, można usłyszeć z pod jego ręki mixy z domieszką jazzu, hiphopu, dubstepu czy future garage.

Brat Beat – jego umiejętności zostały zauważone i docenione przez środowisko muzyczne kilka lat temu, co zaowocowało współpracą z klubami oraz co najważniejsze ze szczecińskim kolektywem „Canalia Community”. Na co dzień Kamil współpracuje z klubem City Hall gdzie organizuje wraz z kolegami z kolektywu cykl imprez Hodo City.

Pełny lineup imprezy zobaczycie na stronie www.boogiebrainfestival.pl. Tam również kompletna informacja na temat biletów oraz sposobu ich zamawiania.

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.