Wpisz i kliknij enter

3 pytania: An On Bast

Rozpoczynamy nowy cykl mikro(nano)wywiadów składających się z trzech prostych pytań: czego ostatnio słuchasz, nad czym pracujesz i gdzie będzie można cię zobaczyć w najbliższej przyszłości. Na początek: An On Bast.

Czego ostatio słuchasz?

Ostatnio słucham albumu Nathana Fake’a „Steam Days” – Nathan jest dla mnie bardzo ważnym producentem, zaskakuje mnie zawsze pomimo tego, ze jego styl jest bardzo charakterystyczny.

Nad czym obecnie pracujesz?

Kończę swój album, prawdopodobnie dwupłytowy, pracuję również nad piosenkami elektronicznymi z kilkoma wokalistkami, na bieżąco produkuję taneczne rzeczy na nadchodzące EPki i komponuje muzykę do filmu interaktywnego. Z Maciejem Fortuną kończymy prace nad ostateczną wersją naszego koncertu, który będzie wydany już wkrótce na DVD. Powoli myślimy już o materiale na nowy wspólny album, który ukaże się w maju lub w czerwcu.

Gdzie zagrasz w najbliższym czasie?

Zagram jako An On Bast solo w krakowskim Pixelu 12 stycznia. Pojawię się też na najbliższych wydawnictwach: styczniowym „Leave The Cloud Sun” EP (We Are Your Music Mate) oraz lutowym „A Seaman with a Lapdog” (Acker Dub Records). Rozpoczęłam również ścisłą współpracę z wrocławską agencją bookingową C&C Bookings, która zapowiada cykl showcasów w pierwszych miesiącach roku.

Dzięki!

Oficjalna strona An On Bast »
Profil na Facebooku »
Słuchaj na Soundcloud »
Profil na MySpace »Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
budi22
budi22
11 lat temu

zapracowana kobitka. 😉

Yaniki
11 lat temu

Fajna forma. Piko-wywiad 😉

Polecamy

Depeche Mode – Memento Mori

Piętnasta płyta Depeche Mode zaczyna się dźwiękami maszyny perkusyjnej produkowanej pod…Warszawą. A potem zaskakuje jeszcze bardziej.