Wpisz i kliknij enter

Wszyscy kochamy Miley Cyrus

Amerykanie uznali niedawno, że najseksowniejszą gwiazdą współczesnej muzyki jest Miley Cyrus. Zgadzacie się z wyrokiem czytelników magazynu „Forbes”?

Dla tych, którzy nocami marzą o szczupłym ciele 21-letniej piosenkarki, mamy specjalny prezent. Internetowa wytwórnia Mabson Enterprises przygotowała kompilację o nazwie „We Can’t Stop”, na której znalazło się aż 37 nagrań będących przeróbkami najnowszego przeboju Miley Cyrus. Z jej utworem zabawili się m.in. Dean Deacon, Sich Mang i Beat Romeo. Wszystko to można oczywiście ściągnąć za darmo. Poniżej prezentujemy wideoklip z oryginałem i mordercze remiksy. Miłej zabawy!

http://mabsonenterprises.bandcamp.com/album/we-cant-stopJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
stasi
stasi
10 lat temu

O to podobnie jak Tri-Angle potraktowało kiedyś Lindsay Lohan czyli wywracanie popu na drugą stronę…i dobrze.

hv
hv
10 lat temu

Aż tak bardzo portal wam klęka?

ubunoir
10 lat temu

Ludzie! Czy ktoś w ogóle pofatygował się, żeby przesłuchać utwory pod artykułem? To nie jest rzecz o jakiejś tam piosenkarce (o której zresztą słyszę pierwszy raz), ale o kompilacji z przeróbkami w prześmieczno-plądrofonicznym sosie. Wystarczy sprawdzić stronę Mabson Enterprises (http://mabsonenterprises.bandcamp.com/), żeby domyślić się że nie chodzi o promowanie popeliny, a bardziej o eksperymenty z dekonstrukcją hitów ze szczytów list przebojów. Choć swoją drogą nie mi wydają się one specjalnie odkrywcze, mimo że regularnie przewija się tam kilka ciekawszych nazwisk (choćby wspomniany Dan Deacon).

ubunoir
10 lat temu
Reply to  ubunoir

I te loga Windows 3.11 z okładki w nagłówku.. naprawdę wzięliście to na poważnie? 🙂

matt
matt
10 lat temu

Kto to?

noekeller
noekeller
10 lat temu

Co się stresujecie? Jest sezon wakacyjny, można poczytać o takich potworkach.

euwu
euwu
10 lat temu

koszmar jakis.

Grzesiek Bojanek
10 lat temu

Raz na jakiś czas musi się pojawić jakiś „kontrowersyjny” artykuł, bo portal zamiera? nie ma komentarzy? nie wiem… Pamiętacie jeszcze te „dziwne” recenzje i jakie były pod nimi dyskusje? Co to było… jakieś gwiazdki pop? przypomnijcie mi…

driv3er_
driv3er_
10 lat temu

Rozumiem gdyby to sie ukazalo na Pudelku…

eehh

ja
ja
10 lat temu

WTF?

Polecamy