Wpisz i kliknij enter

Wszyscy kochamy Miley Cyrus

Amerykanie uznali niedawno, że najseksowniejszą gwiazdą współczesnej muzyki jest Miley Cyrus. Zgadzacie się z wyrokiem czytelników magazynu „Forbes”?

Dla tych, którzy nocami marzą o szczupłym ciele 21-letniej piosenkarki, mamy specjalny prezent. Internetowa wytwórnia Mabson Enterprises przygotowała kompilację o nazwie „We Can’t Stop”, na której znalazło się aż 37 nagrań będących przeróbkami najnowszego przeboju Miley Cyrus. Z jej utworem zabawili się m.in. Dean Deacon, Sich Mang i Beat Romeo. Wszystko to można oczywiście ściągnąć za darmo. Poniżej prezentujemy wideoklip z oryginałem i mordercze remiksy. Miłej zabawy!

http://mabsonenterprises.bandcamp.com/album/we-cant-stopJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
stasi
stasi
7 lat temu

O to podobnie jak Tri-Angle potraktowało kiedyś Lindsay Lohan czyli wywracanie popu na drugą stronę…i dobrze.

hv
hv
7 lat temu

Aż tak bardzo portal wam klęka?

ubunoir
7 lat temu

Ludzie! Czy ktoś w ogóle pofatygował się, żeby przesłuchać utwory pod artykułem? To nie jest rzecz o jakiejś tam piosenkarce (o której zresztą słyszę pierwszy raz), ale o kompilacji z przeróbkami w prześmieczno-plądrofonicznym sosie. Wystarczy sprawdzić stronę Mabson Enterprises (http://mabsonenterprises.bandcamp.com/), żeby domyślić się że nie chodzi o promowanie popeliny, a bardziej o eksperymenty z dekonstrukcją hitów ze szczytów list przebojów. Choć swoją drogą nie mi wydają się one specjalnie odkrywcze, mimo że regularnie przewija się tam kilka ciekawszych nazwisk (choćby wspomniany Dan Deacon).

ubunoir
7 lat temu
Reply to  ubunoir

I te loga Windows 3.11 z okładki w nagłówku.. naprawdę wzięliście to na poważnie? 🙂

matt
matt
7 lat temu

Kto to?

noekeller
noekeller
7 lat temu

Co się stresujecie? Jest sezon wakacyjny, można poczytać o takich potworkach.

euwu
euwu
7 lat temu

koszmar jakis.

Grzesiek Bojanek
7 lat temu

Raz na jakiś czas musi się pojawić jakiś „kontrowersyjny” artykuł, bo portal zamiera? nie ma komentarzy? nie wiem… Pamiętacie jeszcze te „dziwne” recenzje i jakie były pod nimi dyskusje? Co to było… jakieś gwiazdki pop? przypomnijcie mi…

driv3er_
driv3er_
7 lat temu

Rozumiem gdyby to sie ukazalo na Pudelku…

eehh

ja
ja
7 lat temu

WTF?

Polecamy

Resina – Traces (Remixes)

Najnowsze wydawnictwo naszej rodzimej, bardzo utalentowanej, artystki, Karoliny Rec (aka Resina) to zestaw 5 utworów, gdzie cztery to genialne reinterpretacje, za którymi stoją Abul Mogard, Lotic,