Wpisz i kliknij enter

Wesprzyj Ms. No One i zostań mecenasem kultury

Tysko-chorzowsko-bydgoski kwintet zdecydował się na wydanie kolejnego albumu przy pomocy finansowania społecznościowego.

Na stronie serwisu PolakPotrafi.pl czytamy:

„Witajcie

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że druga płyta Ms. No One pt. Backseat Stories w warstwie muzycznej jest zakończona. Jednocześnie po wielu rozmowach i analizie sytuacji na rynku muzycznym zdecydowaliśmy się obrać trochę inną drogę wydawniczą – crowdfunding. Dzięki temu zyskują wszyscy. My dzięki Waszemu wsparciu wydajemy płytę dokładnie tak jak chcemy, a Wy możecie od nas dostać począwszy od plików cyfrowych z singlem, płytą, poprzez wersję CD /digipack/ oraz masę innych rarytasów (np. mini album z niepublikowanymi utworami, wersje „Karaoke”, a także spisane przez leworęczną Asię rękopisy tekstów piosenek) aż po udział w koncertach, teledysku, czy nawet swoją własną prywatną piosenkę!

W trakcie trwania akcji będziemy Wam przybliżać zawartość nowego albumu, a 22 września, pierwszego dnia jesieni (i dokładnie w połowie całej akcji) ukaże się singiel promujący Backseat Stories pt. Page 114, okraszony wideoklipem jak najbardziej w klimacie trzeciej pory roku.

(…)

Trzymamy kciuki za naszą płytową odyseję i pozdrawiamy Was ciepło”.

Zbiórka trwa do 9 października i jest prowadzona na stronie Polak Potrafi. Nowamuzyka.pl rekomenduje tę akcję!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Zazu
8 lat temu

Dokładnie tą drogą wydano drugą płytę Sorne 🙂
Życzę takiego sukcesu jak im się udało osiągnąć. Obecnie mają od pół roku trasę po stanach z tym albumem.

Polecamy