Wpisz i kliknij enter

Recondite w krakowskim Prozaku

Mamy trzy zaproszenia na live act autora jednego z najlepszych albumów minionego roku – niemieckiego producenta działającego pod pseudonimem Recondite.

Recondite czyli Lorenz Brunner zadebiutował dwa lata temu serią winylowych dwunastocalówek pod tytułem „Plangent”, publikowanych przez jego własną wytwórnię, działającą pod taką samą nazwą. Świat odkrył go jednak dopiero w zeszłym roku, dzięki wydanemu przez działającą w Los Angeles firmę Absurd albumowi „On Acid”. Wszystkich zachwyciło zupełnie odmienne podejście do brzmień generowanych na Rolandzie TB-303, dzięki któremu okazało się, że równie dobrze pasują one do głębokiej i nastrojowej muzyki.

Od tamtego czasu twórczością berlińskiego producenta zainteresowały się bardziej znane tłocznie. Dziś Brunner ma już na swym koncie nagrania dla Dystopian, Hotflush i Ghostly International. Dla tej ostatniej młody artysta zrealizował również materiał na swój drugi album – “Hinterland”. Znajdujące się na nim utwory, łączące dub, techno i ambient w minimalistycznej formule, zainspirował zmieniający się podczas kolejnych pór roku sielski krajobraz rodzinnej krainy twórcy — Dolnej Bawarii.

Dla naszych Czytelników mamy trzy zaproszenia na live act Recondite w krakowskim Prozaku. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi napiszą w najbliższy czwartek 16 stycznia o godz. 20 maile na adres: pawel.gzyl@nowamuzyka.pl i odpowiedzą poprawnie na pytanie: jaki zawód wykonuje na co dzień Lorenz Brunner?

Recondite/Ghostly International/De

Błażej Malinowski
Sylwia
Anja Kraft
Meg Cocaine
Robert Kania

Poziom -1:
Metod
Vanatoski
Impolite

Bilety :
20 PLN (przedsprzedaż, liczba ograniczona) / 25 PLN
Data: 25 stycznia 2013 / sobota

Miejsce:
Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6/ KrakówJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy