Wpisz i kliknij enter

Wybierzcie Płytę Roku 2014!

To jubileuszowa, dziesiąta edycja naszego plebiscytu na Płytę Roku według czytelników Nowamuzyka.pl! Głosowanie właśnie się zaczyna – wpisujcie swoje typy i wybierzcie najlepszy album tego roku.

Zasady

Są bardzo proste. Na naszym forum w tym miejscu wpisujecie maksymalnie 5 najlepszych Waszym zdaniem wydawnictw roku 2014 (Klikając na pomarańczowy button „Napisz odpowiedź do tematu”). Wcześniej wystarczy założyć darmowe konto.

Płyta z pierwszego miejsca otrzyma 6 punktów, kolejne odpowiednio 4,3,2 i 1 punkt. W plebiscycie wygrywa płyta, która zdobędzie największą ilość punktów.

kliknij

Dodaj swoje typy już teraz

Aby dodać swoje typy kliknij w ten link, a następnie w pomarańczowy button „Napisz odpowiedź do tematu”. Jeśli nie masz swojego konta na forum, możesz je szybko utworzyć. Wpisz wypunktowane albumy od 1 do 6 w oknie „Treść wiadomości”, a następnie potwierdź wciskając button „Wyślij”.

Komentarze do swoich (oraz innych) wyborów wpisujemy w tym miejscu.

Ogłoszenie wyników

Głosujemy do 10 stycznia. Wyniki dziesiątej edycji plebiscytu ogłosimy w dniu 11 urodzin serwisu Nowamuzyka.pl – 15 stycznia 2015. Poniżej wyniki dotychczasowych plebiscytów:Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
andre
9 lat temu
Jasna Sprawa
Jasna Sprawa
9 lat temu

Nadal, żeby zagłosować, trzeba się zalogować, czyli założyć konto. Czy da się coś z tym zrobić, czy bez rejestracji nie ma opcji na głosowanie ? Pozdrawiam.

Jasna Sprawa
Jasna Sprawa
9 lat temu

Trzeba się logować….

Panaes
Panaes
9 lat temu

Dżej, zobacz lepiej co się dzieje na Forum…

Bartooki
Bartooki
9 lat temu

Kiasmos?

Krystian Zakrzewski
Krystian Zakrzewski
9 lat temu
Reply to  Bartooki

Też tak uważam 😀

kop
kop
9 lat temu

No jak bez rejestrowania, jak wołą o logowanie?

Polecamy