Wpisz i kliknij enter

VII edycja Beatbattle.poznan

Do 31.01 trwają eliminacje do siódmej edycji Mistrzostw Polski Beatmakerów Beatbattle.poznan, których finał odbędzie się 7 marca.

Beatbattle.poznan to impreza, która od pięciu lat przyciąga do Pawilonu Nowa Gazownia rzesze fanów brzmień z pogranicza muzyki elektronicznej i hip-hopu. Celem Mistrzostw jest wyłonienie najlepszego polskiego producenta muzycznego oraz niepowtarzalna zabawa przy podkładach tworzonych na żywo przez uczestników i zaproszonych gości. Kilkunastu szczęśliwców wybranych drogą internetowych eliminacji startuje w dwóch kategoriach – BEAT SHOW i LIVE ACT – a o tym, kto będzie najlepszy decyduje jury. W poprzednich latach na kanapie sędziowskiej zasiadali tacy producenci jak IAMNOBODI, Eric Lau, Mikołaj „Noon” Bugajak, Kixnare, Maceo Wyro czy Envee. Tegoroczny skład sędziowski stopniowo przedstawiany będzie w ciągu najbliższych tygodni!

Póki co organizatorzy ogłosili, że przewodniczącym jury będzie Czarny HiFi. Warszawski producent, drugi rok z rzędu zadecyduje, kto wystartuje w finałowej imprezie w marcu, a w konsekwencji o tym kto sięgnie po tytuł Mistrza Polski Beatmakerów. Dodatkowo Czarny urozmaici Mistrzostwa swoim dj setem! 


Beatbattle.poznan – VI Mistrzostwa Polski Beatmakerów

Czarny HiFi – Producent muzyczny i realizator dźwięku. Współzałożyciel HIFI Bandy oraz Studia nagraniowego Otrabarwa. Ma na swoim koncie kilka złotych płyt przyznanych zarówno za realizację jak i produkcję muzyczną. Swój fach poznawał w Wielkiej Brytanii w szkołach IMW oraz Academy of Contemporary Music w Guildford. Współpracuje z najbardziej uznanymi wykonawcami szeroko pojętej sceny miejskiej i elektronicznej. Należą do nich m.in.: Sokół, Pezet, EastWest Rockers, Eldo, Jamal, Mixtura, Fisz, Iza Lach, Iza Kowalewska, VNM, Night Marks Electric Trio, Flirtini. Na swoim koncie ma wydanie dwóch albumów producenckich (“Niedopowiedzenia” oraz “Nokturny i Demony”), które spotkały się ze świetnym przyjęciem zarówno przez słuchaczy jak i krytyków.

By wziąć udział w eliminacjach wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej www.beatbattlepoznan.pl i przygotować w zależności od kategorii, 2 półtoraminutowe podkłady lub 3 minutową rutynę i wysłać razem z wypełnionym formularzem na maila beatbattle.poznan@gmail.com.

Eliminacje potrwają do 31 stycznia. Finałowa trzynastka szczęśliwców w dwóch kategoriach zaprezentuje się przed poznańską publicznością na finałowej imprezie 7 marca 2015. Więcej szczegółów o biletach i miejscu siódmej edycji Beatbattle.poznan wktótce!

www.beatbattlepoznan.pl/beatbattle-poznan/odsluch/
www.facebook.com/beatbattle.poznan

 Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy