Wpisz i kliknij enter

WOODED Festival 2015, Wrocław

Wooded Festival wyróżniony za granicą!

Wooded Festival znalazł się wśród 20 wydarzeń na świecie, które warto odwiedzić latem 2015 roku według prestiżowego magazynu Beatport.com.

Do pierwszej edycji Wooded Festival pozostał niecały miesiąc – poznaliśmy już prawie wszystkich artystów – do składu dołączy jeszcze zwycięzca konkursu DJ’skiego.

Bilety na wydarzenie można nabyć za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl oraz w punktach stacjonarnych we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Trójmieście, Krakowie, Pradze i Berlinie

Jednym z założeń organizatorów jest szeroka promocja festiwalowej turystyki do Polski i można powiedzieć, że unikatowe podejście do tworzenia wydarzenia odniosło skutek. Media za granicą szeroko rozpisują się o Wooded Festival – o wrocławskim evencie donoszą m.in. brytyjskie magazyny DJ MAG i Mixmag i Residentadvisor.net, kultowy serwis dla fanów Białej Wyspy – ibiza-voice.com oraz jeden z największych portali z muzyką elektroniczną – Beatport.com. Ten ostatni umieścił Wooded Festival w swoim artykule „20 nieprawdopodobnych  festiwali, o których mogłeś nie wiedzieć” wyróżniając go obok wydarzeń z USA, Niemiec czy Hiszpanii.

To bardzo miłe wyróżnienie, cieszymy się, że ludzie z zagranicy doceniają nasz projekt – mówi Alex Kubaczewski – rzecznik prasowy Wooded Festival – Nie ukrywamy, że mocno liczymy również na gości spoza kraju – pragniemy pokazać im to co mamy do zaoferowania najlepszego! Na naszym festiwalu okazję pokazania się będzie miało dużo polskich składów m.in. KAMP!, Natalia Przybysz, która otrzymała ostatnio dwie statuetki Fryderyki 2015, Catz ‚n Dogz czy Kuba Sojka i SLG. Oprócz tego ważne dla nas jest by każdy czuł się u nas komfortowo – taka polska gościnność w festiwalowym wydaniu – dodaje Kubaczewski.

WOODED FESTIVAL 2015 – VIDEO TEASER:
https://www.youtube.com/watch?v=QSJ4EjhpGw8

 

Oprócz muzyki, zaskakująca będzie również oprawa wydarzenia. Specjalnie zaprojektowana scenografia, unikatowo wyznaczone strefy festiwalu no i mocne nawiązanie do natury to priorytetowe kwestie odnośnie oprawy na Wooded Festival.

Organizatorzy zapewniają, że nagłośnienie będzie najwyższej jakości, ustawiane przez profesjonalistów z doświadczeniem festiwalowym.

 

Bilety na wydarzenie można nabyć za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl:

https://www.biletomat.pl/festiwale/wooded-festival-2015-1892/

lub w punktach stacjonarnych:

  • Wrocław: DOJUTRA oraz Szklarnia,
  • Warszawa: BLOK BAR,
  • Poznań: Vinylgate Recordstore,
  • Kraków: Prozak 2.0,
  • Trójmiasto: Neighbours Gdańsk oraz Neighbours Gdynia,
  • Szczecin: Cafe Popularna | klubokawiarnia & restauracja
  • Praga (CZ): Randomart
  • Berlin (DE): OYE Record Store

 

Potwierdzeni artyści Wooded Festival 2015:

Koncerty: KAMP!, Natalia Przybysz, Cloud Boat

Zagrają:

Mathew Jonson live (Kanada), Rodriguez Jr. Live (Francja), Catz ‚n Dogz (PL), Randomer (Wielka Brytania), Nick Höppner (Niemcy), Marco Resmann (Niemcy), Mark Henning (Niemcy), Jay Shepheard (Wielka Brytania), Max Graef (Niemcy), An On Bast live (PL), Bueno Bros (PL), Horse Meat Disco (Wielka Brytania), Kuba Sojka live (PL), SLG live (PL), dj Schwa (Czechy), Kosmos (PL), Klaves (PL), MIN t live (PL), Canalia (PL), Rodrigezz (PL), Seb (PL)
SHOWCASE: Watergate Club (Berlin) | COXY (Warsaw)

 

VIDEO:

Wooded Garden & Boat After Party

Wooded Made In Poland

 

Projekt Wooded tworzą Catz ‚n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists. Wooded Festival to kontynuacja rozpoczętych w 2013 roku działań eventowych na polskim rynku: Pets Recording Night(Impreza Roku 2013), Wooded Garden i Wooded Made In Poland (Impreza Roku 2014 – II miejsce). Głównym celem jest promowanie polskiej sceny klubowej i festiwalowej nie tylko w kraju ale również, ze względu na rozpoznawalność autorów – Catz ‚n Dogz, poza jego granicami.
Wooded opiera się na przywiązaniu do natury i dlatego Centrum Kultury Zamek Leśnica idealnie wpisuje się w filozofię projektu. Miejsce, przykładem poprzednich eventów, zostanie specjalnie zaaranżowane przez współpracujących z nami polskich artystów i designerów jak i zaprzyjaźnionych berlińskich architektów, odpowiedzialnych chociażby za projekty związane z kultowym klubem Berghain/Panormabar.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy