Wpisz i kliknij enter

Avant Art Festival + konkurs

Już niedługo startuje 8 edycja festiwalu, a my mamy dla Was trochę wejściówek!

Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 1-4 października we Wrocławiu przy współpracy z Narodowym Forum Muzyki, Dworcem Świebodzkim i Kinem Nowe Horyzonty. Tym razem w programie znalazła się bogata reprezentacja artystów polskich.

plakat_AAF2015_www

Program muzyczny festiwalu:

01/10, Czwartek – Narodowe Forum Muzyki:
20.00 Rimbaud [PL]
21.00 Syny [PL]
22.00 Felix Kubin [DE]


SYNY – „Stoję”

02/10, Piątek – Dworzec Świebodzki:
20.30 Alameda5 [PL]
21.45 Kinsky [PL]
23.00 Dean Blunt [GB]
00.15 M.E.S.H [US]
01.30 Tomek Hoax (Avant crew) b2b Rhythm Baboon (Polish Juke)


Dean Blunt – „COCO”

03/10, Sobota – Dworzec Świebodzki:
20.30 Irmler (Faust) & Liebezeit (Can) [DE]
21.45 Brandt Brauer Frick [DE]
23.00 Flowdan [GB]
00.00 Fischerle [PL]
00.45 Jacek Sienkiewicz [PL]
01.45 Perc DJ [GB]


Jacek Sienkiewicz – „Drifting”

KONKURS !!!
Do wygrania 2 podwójne wejściówki na każdy z dni festiwalowych, czyli na 1, 2 i 3 października. Odbiór wygranej za okazaniem dowodu tożsamości przed startem koncertów danego dnia. Punkt wydawania opasek działać będzie na godzinę przed rozpoczęciem wydarzeń.

Wejściówki zostaną rozlosowane pośród osób, które wyślą na adres bartek.woynicz@nowamuzyka.pl poprawną odpowiedź na pytanie:

„Który z artystów zeszłorocznej edycji Avant Art Festival przerobił na swym ostatnim albumie utwór tragicznie zmarłej piosenkarki r&b Alliyah?”.

Na odpowiedzi wraz z wpisem o który dzień walczycie czekam do środy (23.09.15), do godz. 15.00.
Zwycięzców poinformuję mailowo.

AVANT ART FILM W KINIE NOWE HORYZONTY
Prócz prezentacji muzycznych, w ramach AVANT ART FILM w Kinie Nowe Horyzonty, pokazane zostaną filmy o muzyce. W programie znalazły się m.in. poświęcony pamięci Rowlanda S. Howarda „Autoluminescent”, „Theory of Obscurity” – dokument o twórczości The Residents czy „B-Movie”, traktujący o zachodnioberlińskim podziemiu muzycznym lat 1979-1989. W sumie zaprezentowanych zostanie pięć filmów, z których trzy będą miały swoje polskie premiery.

BILETY I KARNETY
Tradycją festiwalu są przystępne ceny biletów i karnetów. W tym roku karnet muzyczny kupić można za 60 zł, karnet filmowy Avant Art Film za 20 zł, a karnet łączony (muzyka + film) za 80 zł. Karnet muzyczny i łączony dostępne są jedynie w przedsprzedaży na stronie www.biletin.pl, karnet filmowy do nabycia w Kinie Nowe Horyzonty. Bilety na wszystkie koncerty danego dnia to 25-30 zł, a bilety na filmy – 12 zł za seans. Bilety na wydarzenia w Narodowym Forum Muzyki i na Dworcu Świebodzkim dostępne na stronie www.biletin.pl oraz na godzinę przed rozpoczęciem koncertów, w miejscu wydarzenia. Bilety na seanse w ramach Avant Art Film do nabycia w Kinie Nowe Horyzonty oraz na stronie www.kinonh.pl. Wkrótce ruszy także sprzedaż biletów i karnetów przez www.ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro w całej Polsce.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
B.Woynicz
B.Woynicz
8 lat temu

Właśnie wyszły maile do wygranych:
Czwartek:
Artur Ch.
Marcin P.

Piątek:
Michał S.
Tomasz Z.

Sobota:
Łukasz W.
Aleksandra B.
Gratuluję!

Adam
Adam
8 lat temu

Przystępne ceny biletów, a i tak świeci tam zawsze pustkami 😀

Kasia Zmora
8 lat temu

Ale żeś pytanie pocisnął :D. Nie ma lekko.

Polecamy