Wpisz i kliknij enter

Shifted powraca

Nowy album brytyjskiego producenta nosi tytuł „Appropriation Stories”.

Naprawdę nazywa się Guy Alexander Brewer. Jego mentorem był sam Luke Slater, który cztery lata temu pomógł mu zaistnieć na scenie techno pod pseudonimem  Shifted, wydając debiutancki album nakładem swej wytwórni Mote-Evolver. Tak naprawdę Anglik miał już za sobą kilka lat grania – w projekcie Commix, który tworzył ekspresyjny drum’n’bass.

Bardziej eksperymentalne oblicze Brewera odkryły jego realizacje pod innymi psudonomami – Alexander Lewis i Covered In Sand. Z czasem producent sam uruchomił własną wytwórnię – Avian – która skupiła w swym katalogu kwiat nowoczesnego techno. Podsumowaniem tych muzycznych wędrówek był drugi album Shifted, który opublikował Dominik Fernow nakładem Bed Of Nails.

18 października Hospital Productions wyda kolejną płytę Brytyjczyka – „Appropriation Stories”. Dziesięć nagrań z zestawu tworzy najbardziej złożoną i poszukującą muzykę w dorobku Brewera. Jest na albumie miejsce na techno – ale też noise i ambient. To efekt wszystkich dotychczasowych doświadczeń artysty z tworzeniem dźwięku. Płyta ukaże się we wszystkich formatach.

Więcej informacji:

www.facebook.com/shiftedUKJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy