Wpisz i kliknij enter

3Kwadra – Karkonoska Noc Elektronicznej Awangardy

W górach jest wszystko czego słucham.

Stowarzyszenie Industrial Art oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu zapraszają na premierową edycję festiwalu 3Kwadra – Karkonoska Noc Elektronicznej Awangardy. Wydarzenie odbędzie w Schronisku PTTK Strzecha Akademicka (ul. Na Śnieżkę 18, Karpacz) 24 września. Impreza startuje o godzinie 18:00, a wystąpią:

DOCETISM
Zainspirowany naturą, pesymizmem filozoficznym oraz chrześcijaństwem projekt, operujący w klimatach ambient/dub techno.

GHOSTS OF BRESLAU
Czyli elektroniczno-ambientowe wcielenie wrocławskiego artysty, Patryka Balawendera. Początkowo jego twórczość skupiona była na kreowaniu dźwiękowych pejzaży, odwołujących się do pogmatwanej historii stolicy Dolnego Śląska. Ostatnie wydawnictwa GOB – Drowned City i Man With The Green Gloves – obrazują zwrot formacji ku muzyce dronowej.

JOB KARMA
Wrocławska grupa post-industrialna, nie stroniąca od eksperymentów z takimi gatunkami jak ambient, techno, dark wave czy EBM. Na scenie od roku 1997. Obecnie zespół tworzą Maciej Frett i Aureliusz Pisarzewski oraz odpowiedzialny za stronę wizualną przedsięwzięcia Arkadiusz Bagiński. Ostatnią jak dotąd produkcją wrocławian pozostaje wydany dwa lata temu krążek Society Suicide, zawierający najbardziej piosenkowy materiał w ich dorobku.

X.A.O.
Na enigmatyczną twórczość X.A.O, podszytą fascynacją starożytnym kultem solarno-astralnym w równym stopniu składają się transowa, oparta na dronach muzyka oraz hipnotyczne wizualizacje. Projekt ma na koncie trzy albumy wydane przez wytwórnię Noctivagant.

Wstęp wolny – transport na miejsce i nocleg we własnym zakresie. Przybywajcie tłumnie, Liczyrzepa czeka!
Dla ułatwienia mapka:

Link do wydarzenia na FacebookuJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy