Wpisz i kliknij enter

Pomóż Bravurze zrobić teledysk!

Śląski artysta prosi o wsparcie w realizacji klipu. Sprawdźcie i pomóżcie!

Max Bravura to niezależna grupa, która powstała jako solowy projekt Macieja Wachowiaka, ale zaowocowała przyjaźnią i stworzeniem zespołu charakterów oraz pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem Talagą, Radkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim.

Zespół swoją energią i charyzmą sieje spustoszenie gdziekolwiek się pojawi. W maju tego roku chłopcy wydali niezależnie pierwszą EP-kę „How Bravura” i już przygotowują się do kolejnego wydawnictwa tej jesieni. Wszystko własnym sumptem bez wsparcia dużych wytwórni.

Pod koniec października planują wydać nowy singiel „Last dance” zapowiadający kolejną EP-kę i przy tej okazji chcieliby nakręcić pierwsze profesjonalne wideo.

Wideo ma być jednym 10-minutowym utworem audiowizualnym do dwóch piosenek: „Last Dance” i „Love is Hidden”. Za pomysł i realizację odpowiedzialni są Iwona Bielecka (reżyseria) i Mikołaj Syguda (operator), którzy pracowali już razem i nawet zostali uhonorowani Grand Prix w konkursie „Papaya Young Directors 2016” za reklamę dla portalu internetowego o2. Zwyciężyli pokonawszy ponad 1000 zgłoszeń. Tym razem chcą z Maxem Bravurą zrobić projekt niekomercyjny.

Przesłanie od zespołu:

Wszystko co do tej pory udało nam się osiągnąć finansowaliśmy sami, dzięki ogromnej pomocy przyjaciół, którzy często za darmo angażowali się w to co robimy wierząc, że ma to sens. Tak powstała nasza pierwsza EP-ka, tak powstało wideo dokumentujące naszą wiosenną trasę koncertową!

Z tego wszystkiego bardzo się cieszymy! Kolejnym krokiem w naszym rozwoju jest profesjonalny teledysk. Ale do tego musimy zaangażować naprawdę dużą ekipę ludzi, ich czas, sprzęt i miejsce.

Zapraszamy Was do tego, abyście stworzyli ten klip razem z nami! Produkcja wideo przerasta nasze możliwości finansowe, ale głęboko wierzymy, że z Waszą pomocą i udziałem na pewno uda nam się stworzyć coś wartościowego, coś czego również Wy będziecie częścią, coś co bez Was na pewno nie będzie możliwe. Coś co da satysfakcję zarówno nam, jak i Wam.

Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będziemy mogli w dalszym ciągu działać niezależnie, bez udziału wielkich wytwórni czy ogromnych budżetów, a to co powstanie będzie autonomicznym filmem do naszej muzyki, a nie tylko zwykłym teledyskiem.

 

Cała akcja odbywa się na stronie PolakPotrafi.pl:

www.polakpotrafi.pl/projekt/bravura-teledysk

Strona Facebook Max Bravura: www.facebook.com/MaxBravura

 Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy