Wpisz i kliknij enter

Porter Ricks, Actress, Radian na Avant Art Festival

Jedna z najciekawszych jesiennych imprez obchodzi swój jubileusz. Poza Wrocławiem (27 września -13 października) festiwal ze zmodyfikowanym programem odbywać się będzie również w Warszawie (2 – 11 października). Zobaczcie dlaczego warto wziąć udział w AAF.

Począwszy od techno-kontyngentu, przez jazz/improv eksploracje, fuzje międzygatunkowe, aż po eksperymenty o charakterze ideowo-produkcyjnym i festiwalowe autoreferencje – program AAF 2017 można ująć jako logiczną kontynuację starych oraz inicjację nowych wątków.

Kto zagra?

We Wrocławiu: Porter Ricks, Radian, Powel, Piernikowski, Łoskot, Oren Ambarchi i inni. W Warszawie m.in. Dean Blunt, Actress, Black Dice i wybrani twórcy z wrocławskiej edycji. Do tego instalacje i pokazy filmowe.

Bilety

Wszystki informacje na temat biletów i karnetów na festiwal znajdziecie na oficjalnej stronie: www.avantart.pl/

Idea: przypomnienie, odwrót, podziemie

Jak piszą organizatorzy: „…czasy są trudne i wymagające wysiłku na wciąż rosnącej liczbie poziomów egzystencji i wyborów. By ułatwić wybór, rozwiązać kilka węzłów intelektualnych, znaczeniowych, a nawet dotyczących sfery psychofizycznego obłędu, stawiamy pytania o „gdzie i jak”, spróbujemy wskazać opcje wyjścia z tegomimpasu dlatego zaprogramowaliśmy kolejną, dziesiątą już, edycję Avant Art Festival z myślą o tym wszystkim. Radykalną, tak jak radykalny jest powrót do korzeni, które, jak to zazwyczaj bywa, pozostają podziemne.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy