Wpisz i kliknij enter

Nowy festiwal muzyki elektronicznej „Silberberg” startuje w czerwcu

Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie
XVIII wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położonej na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec, będący główną sceną festiwalu. Widoki ze szczytu w połączeniu z dwiema scenami przepełnionymi muzyką, to obowiązkowa pozycja w ostatni czerwcowy weekend.

Silberberg Festival teaser #1

Poznajcie miejsce pierwszej edycji Silberberg Festival, która odbędzie się 28 i 29 czerwca w Twierdzy Srebrna Góra 🏰Na dwóch scenach wystąpią: Boston 168 live, Budakid, Karenn (Blawan + Pariah) live, Phase Fatale, Ruede Hagelstein live, Nur Jaber, Under Black Helmet i wielu innych, których poznacie wkrótce ⚔Bilety dostępne na:Going. ➡ https://bit.ly/2SZ7F62Biletomat.pl ➡ https://bit.ly/2SrF5VZ_________________Mamy dla Was również małą niespodziankę: spośród osób, które udostępnią tego posta wylosujemy dwa karnety na festiwal 🙂 do dzieła!

Opublikowany przez Silberberg Festival Poniedziałek, 25 marca 2019

Do dyspozycji festiwalowiczów oddajemy cały fort wraz z polem namiotowym, strefami chillu, gastronomią, obiektami sanitarnymi i w pełni wyposażonymi barami. W line upie, który sukcesywnie będziemy ujawniać, zobaczycie kilkunastu zagranicznych headlinerów i czołówkę rodzimej sceny. Skupiamy się na elektronice 4×4 z naciskiem na techno.

Line up so far:
AKME
Boston 168 live
Budakid
▶ Karenn (Blawan + Pariah) live
Nur Jaber
Phase Fatale
Ruede Hagelstein live
Seb & Rodrigezz
Sept
Under Black Helmet
Sascha Funke
& more to be announced

BILETY/TICKETS:
Going.
https://bit.ly/2SZ7F62
Biletomat.pl – bilety online
https://bit.ly/2SrF5VZ

FACEBOOK: facebook.com/silberbergfest
INSTAGRAM: instagram.com/silberbergfestJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
(╯°x°)╯
(╯°x°)╯
2 lat temu

szkoda, że line up taki z dupy … to mogło być naprawdę duże, dobre wydarzenie

Blach
Blach
2 lat temu

Ale wiocha. Seb & Rodrigezz w line upie…Wow!!!! i kto jeszcze?.

Polecamy