Wpisz i kliknij enter

Brendan Adams – Two Leaves

Słuchamy singla zapowiadającego nowy album południowoafrykańskiego songwritera B. Adamsa.

W ubiegłym roku przybliżałem postać Brendana na Nowej Muzyce – wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty. Wówczas Adams opublikował swój cover utworu You Are My World z repertuaru Daft Punk, będący zapowiedzią premierowego materiału, który powstawał przy współpracy z artystami z różnych stron świata.

Brendan Adams
Brendan Adams

Idea projektu BADAMS53 zakładała publikowanie co tydzień nowego utworu, co też Adams czynił, aż do momentu wybuchu pandemii. Udało się zrealizować pięćdziesiąt dwa nagrania, z czego dwadzieścia z nich znajdzie się na nadchodzącym longplayu Buttons. Układ materiału został podyktowany charakterem czterech pór roku. Album ukaże się też w specjalnej wersji na podwójnym winylu. Jego premiera przypada na 15 kwietnia 2021 r.

Brendan Adams tworzył piosenki w formie korespondencyjnej, przesyłając poszczególne partie do zaprzyjaźnionych muzyków z Brazylii, Europy, Ghany, RPA czy Stanów Zjednoczonych. Pracował w intymnych warunkach studia, ale jednocześnie pozostając na emocjonalnych łączach z całym światem.

W oczekiwaniu na album wsłuchajmy się w nagranie Two Leaves, które zamknie Buttons. Brendan Adams przekazuje nam dużo pozytywnych emocji, pisząc różnorodne piosenki, dające i zarazem podtrzymujące dobrą energię.

 

Strona BADAMS53 »
Strona Facebook B. Adamsa »
Strona Spotify »
Profil na BandCamp »
Strona Instagram »Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy