Wpisz i kliknij enter

Up To Date Festival: 3-5 września 2021 | Białystok

Karty zostały odkryte! Znamy już pełny line-up Up To Date Festival 2021! Na 6 scenach w 5 wyjątkowych lokalizacjach wystąpi blisko 50 artystów.

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Większość aktywności festiwalowych rozgrywa się wokół trzech scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu oraz Beats. Za każdą z nich stoi nasza autorska myśl i filozofia, które da się odczytać nie tylko z charakterystycznej scenografii czy aranżacji przestrzeni, ale przede wszystkim z samego doboru występujących na nich artystek i artystów.

Up To Date 2021

NIE TYLKO STADION MIEJSKI

Od kilku lat domem festiwalu są kryte parkingi Stadiony Miejskiego. To tam ulokowano trzy sceny: Beats. Scena Jelenia, Pozdro Techno i Czwarta Scena Czwórki.

Centralny Salon Ambientu w tym roku odbędzie się w przestrzeni dotąd niegoszczącej tego typu wydarzeń – po raz pierwszy miejscem do głębszego doświadczenia ambientowych brzmień staną się ogrody Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Po raz kolejny muzyka wypełni też barokowe wnętrza Auli Magna Pałacu Branickich, gdzie odbędzie się Koncert Zamknięcia tegorocznej edycji UTDF. Ponadto trzy festiwalowe dni kończyć będziemy podczas after parties w klubie FOMO przy ul. Białówny.

POWRACA AKCJA 50+ I WYŚLIJ POCZTÓWKĘ DO BABCI

Powracamy z akcją 50+ na festiwalu Up To Date. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „naszej” kultury muzycznej. Każda osoba mająca powyżej 50 lat może uczestniczyć za darmo w wydarzeniach festiwalowych mających miejsce na Stadionie Miejskim – wystarczy dowód osobisty oraz potwierdzenie szczepienia w aplikacji mObywatel lub wydruk z profilu pacjent.gov.pl.

Powraca również pocztówkowy kramik UTDF „Wyślij Pocztówkę do Babci”. Już po raz czwarty prosto z Festiwalu będzie można pozdrowić babcię, dziadka, mamę czy tatę, wysyłając do nich pocztówkę!

BEATS.SCENA JELENIA

W tym roku scena, na której króluje muzyka basowa, drum’n’bass i wszelkie inne połamane brzmienia, przechodzi metamorfozę. Oto efektem naszego partnerstwa ze Sceną Jelenia jest… Beats. Scena Jelenia. Spodziewajcie się dużej i bezkompromisowej dawki głębokiego basu.

FILM PROMO 2021 – WSZYSCY JESTEŚMY OGÓRKAMI
BILETY: ???

https://goingapp.pl/

https://empikbilety.pl/

https://www.biletomat.pl/

PROGRAM:

Up To Date 2021

DOKŁADNY PROGRAM i OPISY ARTYSTÓW MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE FESTIWALU:

? www.uptodate.pl

? Strona Facebook Up To Date: www.facebook.com/UpToDateFestivalJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
J.L.
J.L.
2 lat temu

Mizerny lineup, Młody Dzban i Zdechły Osa mówią sami za siebie…

Polecamy