Wpisz i kliknij enter

Crying Vessel zapowiadają nowy album!

Trafił do sieci klip szwajcarskiego duetu Crying Vessel. Fani dark wave’u, industrialu będą zachwyceni!

Crying Vessel wystartował w 2010 roku jako solowy projekt artysty ukrywającego się pod nazwą Slade Templeton, ale jeszcze w tym samym czasie dołączył do niego perkusista Basil Oberli. Do tej pory wydali pięć albumów, a jeden z nich, A Beautiful Curse (2017), opisałem na moim blogu Płyty (nie)słuchane. Patrząc całościowo na ich dotychczasową dyskografię, natkniemy się w niej nie tylko na dark wave czy industrial, ale też odnaleźć można przebłyski post punkowe oraz trip-hopowe.

W czerwcu tego roku ma ukazać się ich nowa płyta pt. Before Life was Death (Cleopatra Records) i właśnie pojawił się klip do utworu Left for Dead, który został wyreżyserowany przez długoletniego współpracownika Crying Vessel, Fabio Rinconesa. To mroczne, ale potężnie brzmiące nagranie stworzył wokalista Slade Templeton, mówiące o pomieszaniu światów, czyli rzeczywistości z iluzją kreowaną przez media z domieszką alienacji.

„Media społecznościowe robią to dla nas każdego dnia. Musisz zadać sobie pytanie, jak się czujesz w swoim opakowaniu?”tłumaczy Slade Templeton.

 

Strona Facebook Crying Vessel: www.facebook.com/cryingvessel
Strona Bandcamp: www.cryingvessel.bandcamp.com/
Strona Cleopatra Records: www.cleorecs.com/home/
Strona Facebook: www.facebook.com/CleopatraRecords/


Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy