Wpisz i kliknij enter

Nowy materiał w katalogu outlines / guides

21 października ukazała się nowa kaseta w katalogu guides – sublabelu wrocławskiej wytwórni outlines. „Glu River” to materiał francuskiego producenta SNKLS.

To czwarta kaseta serii guides, prezentującej nagrania nieco bardziej otwarte formalnie niż podstawowy katalog outlines (specjalizujący się głównie w promocji footworku). „Glu River” nie odbiega mocno od pierwotnych założeń outlines – zawiera futurystyczne mutacje muzyki footworkowej i tempa 160 bpm.

Wcześniejsze wydawnictwa SNKLS zasilały katalogi takich wytwórni jak Le French Work, Club Late Music i Polaar. W 2021 roku SNKLS wydał EP-kę „Half Horn”, którą można uznać za jedną z najciekawszych ubiegłorocznych propozycji z pogranicza footworku. Wydawnictwo wyróżniało się niezwykłą wizją i rozmachem. „Glu River” powinna być rozpatrywana w bardzo bliskim brzmieniowym związku właśnie z tą EP-ką.

„Glu River” to również niezwykle wymagająca propozycja. Choć osadzona jest na wyrazistej rytmice odwołującej się do tradycji footworkowej i techno, to dzięki wyjątkowemu obrazowaniu tworzy nieoczywiste i odrealnione światy, które potrafią zahipnotyzować słuchacza.

Sprawdźcie na BandCampie Outlines – tutaj możecie również zamówić materiał w formie fizycznego nośnika.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy