Wpisz i kliknij enter

Festiwal Berlin Atonal powraca

W tym roku Kraftwerk Halle będzie gościła artystów z kręgu nowoczesnej elektroniki aż przez jedenaście dni – od 7 do 17 września.

Ostatnia regularna edycja festiwalu Berlin Atonal odbyła się w 2019 roku. Potem przyszła pandemia i organizatorzy zrobili sobie dwuletnią przerwę. W 2022 roku Kraftwerk Halle stała się areną kilku wydarzeń w ramach letniego cyklu koncertów i imprez z okazji trzydziestolecia wytwórni Tresor. Jesienią z kolei hala w stolicy Niemiec gościła trzydniową imprezę z okazji stulecia urodzin Iannisa Xenakisa.

Berlin Atonal powraca więc dopiero teraz. W tym roku festiwal potrwa aż jedenaście dni – od 7 do 17 września. Składać się nań będę tak jak poprzednio koncerty, performanse, wystawy i imprezy klubowe. Jak to zwykle bywało w przypadku tego festiwalu, zobaczymy specjalnie zamówione projekty, światowe premiery i różnego rodzaju artystyczne działania z kręgu awangardy. Co ciekawe wraz z tegoroczną edycją festiwal przybierze formę biennale i powróci dopiero w 2025 roku.

W tym roku będą obowiązywały trzy rodzaje wejściówek: karnet na wszystkie dni, weekendowy karnet (na wydarzenia od 7 do 9 września lub od 15 do 17 września) oraz bilety na poszczególne dni. Pierwsze nazwiska wykonawców tegorocznego Berlin Atonalu zostaną ogłoszone w czerwcu.

Wszystkie informacje i bilety: https://berlin-atonal.com/Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy