Wpisz i kliknij enter

Trip The Light Fantastic 2024

TTLF 2024 – pląsy w Błękitnej Zatoce.

Trip The Light Fantastic to typowo lokalne wydarzenie, o którym nie wiele osób słyszało, a powinno być wręcz przeciwnie. Wydarzenie, którego program łączy ze sobą mniej lub bardziej znane nazwiska z szeroko pojętej undergroundowej sceny muzycznej to miejsce, w którym powinniście się znaleźć 22. Czerwca 2024.

Na poprzednich edycjach wystąpili: Filip Podgórny, CPK, STTMAN (Vanesth Vision), Elber (Hedonist), Popii, Dyyune (The Very Polish Cut Outs), Boryn (Astroselekcja), Wojtek (Sideone), Daniel Bułka (Przestrzeń).

Impreza odbywa się w zacisznej, intymnej i malowniczej zatoce żaglówek w małym lokalu, który posiada taras z widokiem na jezioro Nyskie (Błękitna Zatoka, Głębinów). Scena niewielkich rozmiarów, znajduje się na zewnątrz, nad nią rozciąga się korona oświetlonych drzew. W projektowaniu otoczenia bierze udział wydział Architektury Światła (Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie), firma Qbik architektura oraz Dom Kwiatów i Sztuki.

Wydarzenie rozpoczyna się we wczesnych godzinach popołudniowych. „Pierwsze dźwięki rozpoczynające naszą imprezę skierowane są do osób, które spędzają czas na piaszczystej plaży znajdującej się w sąsiedztwie naszej sceny” – U.S.E.

„Jest to idealny czas na relaks wśród natury w starannie wyselekcjonowanych dźwiękach naszych selektorów.” — dodaje.

Wydarzenie opiera się na nośnikach winylowych. Większość biorących udział artystów to dj-e/producenci posiadający szerokie spectrum muzyczne. Nagłośnienie przygotowane jest przez lokalną firmę, która posiada bagaż doświadczeń w organizacji koncertów. Jako ciekawostkę dodamy, że nagłaśniali koncerty nieżyjącej legendy polskiej sceny muzycznej Pana Krzysztofa Krawczyka.

2024 Line-up:

Bednarski
IGN
Elber (Hedonist)
Popii
Boryn (The Very Polish Cut Outs)
Mike O’Mara (Love Will Save The Day)
James Greenwood (Semi-skimmed Edits/Supernature Disco)

U.S.E. (Trip The Light Fantastic)

Profil na Facebooku »
Playlista Youtube »
Strona Wydarzenia »


Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy