Wpisz i kliknij enter

Polska premiera Sebastiena Telliera

Nieco ponad rok po światowej premierze, najnowszy album Sebastiena Telliera – „Sexuality” – dostępny będzie również w naszych sklepach. Sprawdź, jak polski dystrybutor chce zachęcić do sięgnięcia po ten krążek. Płytę do Polski sprowadzi wytwórnia Dream Music w kooperacji z Record Makers. Premiera zaplanowana została na 27 marca.

Przypomnijmy, że w nagraniu „Sexuality” Telliera wspomógł Guy Manuel de Home Christo, znany doskonale fanom francuskiego duetu Daft Punk. Na krążku znalazło się 11 elektronicznych, popowych numerów. Całość promuje singiel „Divine”, którego polska premiera zaplanowana została na 16 lutego. Z tym kawałkiem Tellier wystąpił – uwaga – na ubiegłorocznej edycji Eurowizji. Zobaczcie sami (uwaga: będzie komercyjnie!):

Mi znacznie bardziej podoba się kawałek „Sexual Sportswear”. Tu chyba najmocniej słychać producenta z Daft Punk. Klip poniżej:

W Polsce „Sexuality” kupić będzie można w dwóch wersjach – zwykłego CD (w specjalnej, niższej cenie) oraz specjalnego wydania 2xCD/1xDVD (dodatkowe kawałki + video). Szczegóły już niebawem na stronie www.dreammusic.pl. Sprawdźcie również MySpace artysty.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Proxima Centauri
Proxima Centauri
15 lat temu

W sumie polski dystrybutor nie musi za szczególnie zachęcać do kupna, kto wie, co dobre, ten uczyni krok w stronę zakupu samodzielnie :D.

meloman
meloman
15 lat temu

to na eurowizji już nie wystąpi…?

ks.tecza
ks.tecza
15 lat temu

lepiej późno niż wcale. GO SEBA!

vid
vid
15 lat temu

Mógłby znowu do nas przyjechać…

peron
peron
15 lat temu

a czy ktos pamięta występ Telliera w warszawskiej stodole kilka lat temu, jako support AIR?

to była dopiero awangarda przez duże AW 😀

Polecamy