Wpisz i kliknij enter

Filippo Moscatello w Katowicach

Ten pochodzący z Sycylii producent wychował się na najpopularniejszych we Włoszech odmianach muzyki tanecznej: italodisco i electro. Nic więc dziwnego, że pod pseudonimem DJ Naughty nawiązuje do poznanych w młodości gatunków. Już 28 listopada artysta zagra w katowickim klubie Flow!

  • Filippo Moscatello
  • 28.11.2009
  • Katowice, klub Flow, ul 3 maja 23/3
  • Bilety: 20/30 zł
  • www.flowclub.pl

Pierwszy singiel wydany przez założoną przez DJ Hella w 1996 wytwórnię Gigolo, zawierał właśnie jego nagranie: „Boing Bum Tschag”. W tym samym okresie został takźe Fillippo w zasadzie autorem i producentem pierwszego albumu DJ Hella.

Debiutancki album włoskiego artysty – „Disco Volante” – jak wskazywał już sam tytuł, był hołdem dla klasycznego disco, przefiltrowanego przez nowocześniejsze brzmienia soul i house. Późniejsze płyty, szczególnie te nagrywane dla kolejnej wytwórni – Eskimo, pokazywały zwrot DJ Naughty`ego nie tyklo w stronę electro ale przede wszystkim nowoczesnego popu nacechowanego jednak cały czas tanecznym DNA.

W roku 2009 pojawił sie kolejny album Moscatello i ponownie postanowił on zredefiniować swoją karierę. Zrezygnował z pseudonimu i zdecydował się poświęcić muzyce z której emanuje klubowyi house. Oczywiście uważny słuchacz odnajdzie ciagle tam wszystkie pikantne domieszki stylu Włocha, który ciagle jest najlepszym przykładem tego co robił Versace w modzie a wiec genialnego muzycznego eklektyzmu.

Dzisiaj Moscatello jako dj i postać wymieniany jest obok najwiekszych postaci Gigolo, Hackera czy Carrety. Moscatello wielokrotnie gościł w największych klubach Polski. Był również gwiazdą pierwszego festiwalu muzyki elektronicznej w Płocku. Zawsze jego sety wzbudzały ogrome zainteresowanie zarówno słuchaczy jak i DJ dla których zawsze będzie on mistrzem konsolety.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy