Wpisz i kliknij enter

Pantha Du Prince z nowym albumem

Nowy album niedawnej gwiazdy krakowskiego festiwalu Unsound, ukaże się na początku przyszłego roku. Premiera ‘Black Noise’ będzie miała miejsce 8 lutego 2010 roku i zostanie wydana przez oficynę Rough Trade. Oznacza to, że po dwóch poprzednich, niezwykle udanych albumach dla Hamburskiej wytwórni Dial, artysta zmienia otoczenie. Dlaczego? Na to pytanie Hendrik Weber odpowiada w wywiadzie dla portalu Resident Advisor.

„Jako dzieciak spędziłem wiele długich nocy słuchając wydawnictw RT, można powiedzieć, że te dźwięki zdominowały moją wczesną aktywność artystyczną, stąd całkiem naturalną decyzją było przystanie na ich propozycję”

Przed Black Noise stoi niezwykle trudne zadanie zdetronizowania The Bliss, poprzedniego albumu artysty z roku 2007. Na którym osobliwe field recording’owe tło miesza się z kapitalnymi melodiami, dając kompleksowy, wieloaspektowy efekt. Ta unikalna fuzja stanowi jedną z lepszych house/techno wycieczek w historii gatunku. Poniżej tracklista oraz utwór z tegorocznego singla Pantha Du Prince zatytułowanego Behind The Stars.

1. Lay In A Shimmer
2. Abglanz
3. The Splendour feat Tyler Pope(LCD SOUNDSYSTEM)
4. Stick To My Side feat Panda Bear
5. A Nomads Retreat
6. Satellite Snyper
7. Behind The Stars
8. Bohemian Forest
9. Welt Am Draht
10. Im Bann
11. Es SchneitJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ataxiaa
ataxiaa
13 lat temu

na portalu fact magazine dostepny jest do scignięcia utwór z nowego singla, o tu: http://www.factmagazine.co.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=4131&Itemid=26

Pan Rozpadlin
Pan Rozpadlin
13 lat temu

a ja się boję takiego podgrzewania atmosfery …

Heliosphaner
Heliosphaner
13 lat temu

Zdetronizowanie The Bliss to rzecz trudna, ale być może się uda.

Polecamy