Wpisz i kliknij enter

Festiwal Nowa Muzyka z europejską nagrodą!

Na stronie Festival Awards opublikowane zostały wyniki plebiscytu za rok 2010. W kategorii Best Small European Festival zwyciężyła piąta edycja Tauron Festiwalu Nowa Muzyka w Katowicach! Dziękujemy za Wasze głosy! 🙂 Polska zgarnęła nagrodę zarówno w kategorii Small Festival, jak i Major Festival. Wsród dużych europejskich imprez doceniono ubiegłoroczną edycję Heineken Opener. Pełne wyniki zobaczycie na stronie www.festivalawards.com

Przypomnijmy – podczas piątej edycji Tauron Nowa Muzyka wystąpili m.in. Autechre, Jaga Jazzist, Moderat, Prefuse 73, Lou Rhodes, Pantha Du Prince i wielu, wielu innych artystów. Organizatorom udało się stworzyć jedno z najciekawszych, najbardziej intrygujących wydarzeń muzycznych w Europie – a niepowtarzalne miejsce oraz publiczność nadały imprezie dodatkowego klimatu. Dziękujemy!

Kto zagra w Katowicach w tym roku? Śledźcie nasz Fan Page oraz sprawdźcie nową stronę festiwalu – www.festiwalnowamuzyka.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Boshek
Boshek
11 lat temu

niestety nie bylem na obu, ale zdecydowanie ciekawszy (line-up) wydawal mi sie Unsound.

ataxiaa
ataxiaa
11 lat temu

unsound regres? weto!

TheMon
TheMon
11 lat temu

i czemu piszę jako TheMon?

TheMon
TheMon
11 lat temu

mallemma czy mogłabyś rozwinąć? Byłem pierwszy raz i było niesamowicie. Zupełnie inny poziom.

Heliosphaner
Heliosphaner
11 lat temu

Liczę na najlepszy line-up ever w tym roku, postarajcie się! 🙂

akong
akong
11 lat temu

kto w tym roku zagra po zmroku?

mallemma
mallemma
11 lat temu

ale unsound miał ostry regres.

yaniki
yaniki
11 lat temu

yeah!

Goldfinger
Goldfinger
11 lat temu

Unsound był lepszy.

shyha
shyha
11 lat temu

To ja myślałem, ze NowaMuzyka śladem Mikołaja Ziółkowskiego z AlterArt (Opener – Best Major Festival) odbierze nagrodę osobiście na gali w Holandii.

mallemma
mallemma
11 lat temu

fajowo!

Polecamy

Marina Aleksandra

Marina Aleksandra ma na koncie EP wydane w niemieckiej wytwórni Advanced Black. Jest częstą gościnią na wielkich scenach Berlina czy Paryża bo jej bezlitosny, surowy bas „doraźnie koi niepokoje”. Dąży do rozbudzania fantazji, pozbycia się kompleksów, pruderii i wszelkiego skrępowania w odkrywaniu własnej natury.