Wpisz i kliknij enter

Industrialna Maria Magdalena

Sprawdźcie program tegorocznego Wroclaw Industrial Festival. To już dziesiąta edycja jednej z najważniejszych imprez promujących niszowe, eksperymentalne brzmienia. Kolejny raz wybrane koncerty odbywać się będą w Katerze św. Marii Magdaleny.

Dziesiąty Wroclaw Industrial Festival potrwa w dniach 10 – 13 listopada. To inicjatywa wrocławskiego stowarzyszenia Industrial Art (wcześniej Art & Industrial Gallery), które od ponad 10 lat promuje w Polsce muzykę industrialną i związane z nią sztuki wizualne. Efektem jest Festiwal – obowiązkowa pozycja wśród jesiennych wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu.

Podczas jubileuszowej edycji imprezy wystąpią m.in. Sieben, Thighpaulsandra, Absolute Body Control, Zoviet France i Amber Asylum. Oczywiście nie zabraknie również istotnej polskiej formacji Job Karma, której członkowie tworzą Industrial Art.

Łącznie zaplanowano kilkanaście koncertów, które odbędą się w Galerii BWA Awangarda, Katedrze św. Marii Magdaleny czy Sali Gotyckiej. Bilety kosztują od 25 do 190 PLN.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie industrialart.eu/festivalJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy