Wpisz i kliknij enter

Nowe pakiety w MusicRage

Serwis MusicRage.org powraca z czterema zestawami płyt i bogatą paletą systemów płatności. Tradycyjnie to klient decyduje, ile chce zapłacić za kupowaną muzykę.
[social type=”tweet” float=”right”]

Serwis MusicRage, oferujący pakiety albumów muzycznych dystrybuowanych w postaci elektronicznej (FLAC, MP3) w cenie określonej przez kupującego, uruchomił czwartą edycję muzycznej paczki. A nawet paczek, gdyż w MusicRage dostępne są równocześnie zestawy albumów z czterech nurtów: rock, indie/alternative, ambient/electronic i comedy. Dodatkowo twórcy serwisu postanowili ułatwić dokonywanie zakupów polskim klientom, integrując stronę z systemem płatności DotPay. Kolejnym narzędziem zwiększającym dostępność muzyki jest wprowadzenie mechanizmu „Pay with a Tweet”, dzięki któremu można „kupić” część dostępnych utworów, „płacąc” za nie wpisem w serwisie Twitter.
http://etalabel.bandcamp.com/track/earth-returning-vehicle
W muzycznych paczkach znalazły się ponownie albumy zespołów z całego świata – z Anglii, Kanady, USA, Rosji, Niemiec oraz naturalnie sporo reprezentantów Polskiej sceny niezależnej. Takich jak – np. Pleq, Little White Lies, Eta Carinae (projekt Grzegorza Bojanka z wytwórni ETALABEL) czy Merkabah. Tradycyjnie już, niezależnie od wybranej paczki, w przypadku gdy użytkownik zdecyduje się zapłacić za nią więcej niż aktualna średnia, do czterech płyt otrzyma bonus. Z tą różnicą, że tym razem dodatkowe 2 płyty są jedynie w pakiecie indie/alternative !
http://merkabahpl.bandcamp.com/track/tetrahedron

Do końca tej edycji pozostało niespełna 13 dni. Zegar już tyka… Warto się pospieszyć!

Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące płyt znajdziecie na poniższej stronie:
[button size=”big” link=”http://musicrage.org/ ” target=”blank”]MusicRage[/button]Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Jlin – Wywiad

„Spodziewałam się, że moja ścieżka zawodowa kiedyś zaprowadzi mnie na sztukę baletową. Nie mogłam jednak przypuszczać, że pierwszym baletem, na który pójdę będzie ten, do którego muzykę skomponowałam.”