Wpisz i kliknij enter

Skalpel na Sacrum Profanum. A co dalej?

Tegoroczna, dziesiąta edycja festiwalu Sacrum Profanum jest wyjątkowa z kilku powodów. Jednym z nich jest powrót duetu Skalpel. Czy możemy spodziewać się nowej płyty?

Przypomnijmy: Marcin Cichy i Igor Pudło wezmą udział w wyjątkowym koncercie Polish Icons, który odbędzie się 15 września właśnie w ramach Sacrum Profanum. Artyści związani z Ninja Tune interpretować będą utwory Góreckiego, Kilara, Lutosławskiego i Pendereckiego. Na scenie – oprócz Skalpela – zobaczymy m.in. Dj Fooda i Dj Vadima. Wystąpią też Grasscut i King Cannibal. Więcej o koncercie. Trzymajcie rękę na pulsie – będziemy mieli dla Was bilety na to wydarzenie!

Co dalej?

W najnowszym „Wprost” znajdziecie krótki tekst o Skalpelu, wraz z wypowiedziami obu twórców. Okazuje się, że panowie pracują już nad nowym albumem. – Wracamy na dłużej, choć tak naprawdę nigdy nie odeszliśmy. Po prostu nie nagraliśmy takiej ilości dobrego materiału, aby coś wydać – mówią. Tutaj znajdziecie skan tego materiału.

Sacrum Profanum rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę. Już niebawem pierwsza szansa na zdobycie wejściówek na Sigur Rós i Polish Icons!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy