Wpisz i kliknij enter

Ethno Festival: Melody Gardot we Wrocławiu

Zaprzyjaźniony z nami Ethno Festiwal zaprasza w najbliższy czwartek na koncert Melody Gardot – wyjątkowej artystki, która promować będzie swój ostatni krążek „Absence”.

Od dziecka uczyła się gry na fortepianie i śpiewu. W roku 2003, jadąc rowerem, została potrącona przez samochód, którego kierowca zignorował czerwone światło. Melody doznała licznych obrażeń, w tym neurologicznych – stając się wyjątkowo wrażliwą na światło o dźwięk.

Dziś Melody porusza się o lasce i nosi zazwyczaj ciemne okulary. W czasie rehabilitacji artystka skupiła się na muzyce – efektem było nagranie pierwszego mini albumu: Some Lessons: The Bedroom Sessions, który zyskał uznanie krytyków i otworzył artystce drogę do nagrania solowego albumu.

Na swojej debiutanckiej płycie Worrisome Heart pokazała, że potrafi w niesamowity sposób połączyć swoją własną pasję z wielką tradycją jazzu i bluesa. Kolejna płyta Melody była już prawdziwym triumfem – My One And Only Thrill to idealne połączenie rytmów latynoskich, bluesa i duchowości oraz swobody muzyki folk.

Nowy album Artystki pt. „Absence” ukazał się w maju 2012 roku i natychamiast stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt, także w Polsce. Utwory na ten album powstały podczas podróży koncertowych artystki i, jak sama mówi: „zawierają impresje z wielu kultur i regionów świata – z marokańskiej pustyni, ulic Lizbony, tango barów Buenos Aires i brazylijskich plaż”.

Szczegóły

  • Czwartek, 25 kwietnia 2013, godz.20.00
  • Wrocław, Sala Audytoryjna WCK ul. Wystawowa 1

Bilety

  • 200 PLN – I miejsca
  • 160 PLN – II miejsca
  • 120 PLN – III miejsca
  • 90 PLN – IV miejsca

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.plJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy