Wpisz i kliknij enter

„UR + R”, czyli impreza z legendami techno w nowej odsłonie!

Istniejący od blisko 14 lat label Recognition nie wymaga rekomendacji. Znany nie tylko wśród fanów zaawansowanego techno, label Jacka Sienkiewicza powraca w nowej odsłonie. Eksploruje nowe obszary działania i kreuje nowe artystyczne sytuacje, proponuje nieortodoksyjne mutacje, łącząc ścieżki tradycji i eksperymentu.

UR + R wyznacza nie tylko powrót Recognition do regularnych występów, ale i pierwszą fazę współpracy z twórcami skupionymi wokół legendarnej, archetypicznej dla techno z Detroit wytwórni Underground Resistance.

W Warszawie wystąpi Milton Baldwin czyli DJ Skurge, jeden z kluczowych „snajperów dźwiękowych” z aktualnego składu UR, który w charakterze keyboardzisty uczestniczył w tak rozpoznawalnych przedsięwzięciach jak Galaxy to Galaxy, Interstellar Fugitives, The Aquanauts oraz w projektach Something in the Sky Jeffa Millsa i Model 500 Juana Atkinsa.*

Podczas imprezy zostanie również zaprezentowany po raz pierwszy improwizacyjny materiał powstały w laboratoriach duetu Tumult Hands (Jacek Sienkiewicz i Jurek Przeździecki).

Funkcje nawigatorów pomocnicznych będą pełnić niezawodni DJ Mo (Recognition), Mic Ostap (Recognition) i Facial Index (Brutaż/Piktogram/BLA).

 

 

UR+R

8 listopada 2013, 23:00

 

Nowa Jerozolima,

Aleje Jerozolimskie 57

00-697 Warszawa

https://www.facebook.com/JerozolimaNowa

 

Przedsprzedaż/presale via biletomat.pl

 

I pula: 15 PLN

 

W dniu imprezy: 20 PLN

 

*materiały są własnością promotoraJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Kedr Livanskiy – nasza rozmowa

Spotkaliśmy się na chwilę przed jej występem w warszawskiej Miłości, by Yana opowiedziała o początkach swojej drogi muzycznej, szczególnych źródłach inspiracji, a także o tym, dlaczego