Wpisz i kliknij enter

Strikt pres. Sin & Milena Kriegs (Live)

Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, Strikt ma na celowniku polskich artystów, którzy zaczynają wychodzić ze swoją twórczością poza granice naszego kraju, dzięki swoim producencko-djskim atutom. Interesują nas wszyscy, którzy z techno są za pan brat i jednocześnie mają w zanadrzu jakąś inną działalność (są booking menagerami, dziennikarzami, właścicielami wytwórni, itd.).

Tymczasem kolejny, piąty Strikt na horyzoncie. I tym razem znowu przeplatamy live’y z setami żeby było różnorodniej. W sobotnią noc w Das Lokal zagrają Milena Kriegs i Sin.

Milena idzie jak burza od kiedy wydała swoją debiutancką „Obscure” EP dla labetu Reaktivate, zwieńczoną niesamowitym numerem, pt. „Torpor” (polecamy naszą recenzję). Jest związana również z Semantica Records, ma na koncie podcast dla Reclaim Your City i niedawno uświetniła swoim livem imprezę w berlińskim klubie ://about blank. Współtworzy stołeczny kolektyw promotorski o nazwie Behind The Stage. Gra bardzo różnie – od parkietowych killerów, aż po niepokojące ambienty i przyjemnie drażniące experimentale – w zasadzie można się po niej spodziewać wszystkiego.

Sin jest winylowym, niemożliwie wyćwiczonym graczem i długo by wymieniać legendy ze sceny techno, które supportował. Poza tym należy do poznańskiego kolektywu promotorskiego Analogen, jest pełen nieposkromionej energii, jego sety są przepełnione charyzmą, która płynie prosto od niego i która zawsze udziela się wszystkim tancerzom. Ma za sobą występ w berlińskim klubie Tresor.

Od naszych ziomków ze Strikta jak zwykle nowe techno, podrasowane ciężką stopą z postminimalowym zacięciem.

Tańczymy w parach, osobno, ze ścianą albo z butelką piwa, ale w ten sobotni wieczór, wszyscy tańczymy w Das Lo!

Line-up:

– Milena Kriegs (Behind The Stage) | Reaktivate, Semantica Records
– Sin | Analogen
– Tomek Jedynak | Strikt
– Diabot | Strikt
– Janeda | Strikt / Breslau Techno

Wjazd: 10 PLN

Start: 22:00

posterJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy