Wpisz i kliknij enter

3 pytania – Czarny HIFI

Kolejną osobą, która zasiądzie 7 marca w ławie jury, podczas tegorocznego BeatBattle.poznan i odpowiedziała na nasze pytania jest Czarny HIFI.

Czarny HIFI – producent muzyczny i realizator dźwięku. Współzałożyciel HIFI Bandy oraz studia nagraniowego Otrabarwa. Ma na swoim koncie kilka złotych płyt przyznanych zarówno za realizację jak i produkcję muzyczną. Swój fach poznawał w Wielkiej Brytanii w szkołach IMW oraz Academy of Contemporary Music w Guildford. Współpracuje z najbardziej uznanymi wykonawcami szeroko pojętej sceny miejskiej i elektronicznej. Należą do nich m.in.: Sokół, Pezet, EastWest Rockers, Eldo, Jamal, Mixtura, Fisz, Iza Lach, Iza Kowalewska, VNM, Night Marks Electric Trio, Flirtini. Na swoim koncie ma wydanie dwóch albumów producenckich (“Niedopowiedzenia” oraz “Nokturny i Demony”), które spotkały się ze świetnym przyjęciem zarówno przez słuchaczy jak i krytyków.


Czarny HiFi feat. Iza Kowalewska – „Nadzieja”

Czego ostatnio słuchasz?
Siedzę z synem w domu od 4 tygodni i słucham Reggae Sharka, Taylor Swift, itp. Więcej obejrzałem ostatnio filmów i seriali. Dużo czytam o historii i to raczej w internecie, bo o historii Afryki czy Ameryki Południowej nie ma specjalnie oddzielnych publikacji, szczególnie jeśli chodzi o tematykę wywiadowczą.


Taylor Swift – „Shake It Off”


Reggae Shark – Key of Awesome


The Prodigy – „Charly”

Nad czym obecnie pracujesz?

W zasadzie, szczerze? To nad niczym…


Czarny HIFI feat. DJ Kebs – „Walter Erviti”

Jaki cudzy występ zrobił (ostatnio lub w ogóle) na Tobie największe wrażenie?

Set Cut Killera w Punkcie laaata temu, tak samo Zjednoczenie Sound System. The Prodigy na Open’er. Jay-Z, Genuwine i Don Ross w Londynie.


DJ Cut Killer, fragment filmu „La Haine” (1:44)


Zjednoczenie Sound System, Warszawa, klub Aurora (02/02/05)

Beatbattle.poznan to impreza, która od pięciu lat przyciąga do Pawilonu Nowa Gazownia rzesze fanów brzmień z pogranicza muzyki elektronicznej i hip-hopu. Celem Mistrzostw jest wyłonienie najlepszego polskiego producenta muzycznego oraz niepowtarzalna zabawa przy podkładach tworzonych na żywo przez uczestników i zaproszonych gości. Kilkunastu szczęśliwców wybranych drogą internetowych eliminacji startuje w dwóch kategoriach – BEAT SHOW i LIVE ACT – a o tym, kto będzie najlepszy decyduje jury. W poprzednich latach na kanapie sędziowskiej zasiadali tacy producenci jak IAMNOBODI, Eric Lau, Mikołaj „Noon” Bugajak, Kixnare, Maceo Wyro czy Envee.

Finałowa trzynastka wybrana przez jury w dwóch kategoriach zaprezentuje się przed poznańską publicznością na finałowej imprezie 7 marca 2015. Więcej szczegółów o biletach siódmej edycji Beatbattle.poznan w linkach poniżej:

www.beatbattlepoznan.pl/beatbattle-poznan/odsluch/
www.facebook.com/beatbattle.poznan

www.facebook.com/CzarnyHIFIJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy