Wpisz i kliknij enter

Rebeka na sopockiej plaży + konkurs

Już za kilka dni w Sopocie rusza projekt Kulturalna Plaża. Zgarnijcie wejściówki na koncert Rebeki!

Kulturalna Plaża to unikatowy cykl odbywający się na sopockiej plaży przy Teatrze na Plaży i Klubie Atelier, łączący w miesiącach lipiec-sierpień działania z zakresu teatru, muzyki, filmu i literatury. Cały projekt został ponadto wpisany w dwa duże sopockie festiwale: Sopot Film Festival (11-19 lipca) oraz Literacki Sopot (20-24 sierpnia).

9lipca (czwartek), o godz. 21, na scenie plenerowej (tuż obok Teatru na Plaży i Klubu Atelier) wystąpi duet Rebeka. To połączenie dwóch silnych indywidualności w imię jednego, jeszcze silniejszego bytu muzycznego. Dwoje kompozytorów: Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny to wymagające wiele od siebie nawzajem, skrajnie odmienne osobowości. Dzięki starciu ich charakterów i często odmiennych spojrzeń na muzykę, Rebeka jest zespołem nietuzinkowym – szalonym i nieprzewidywalnym wojownikiem, który apogeum wspólnej energii osiąga w czasie koncertów. Muzyka Rebeki jest pełna piękna, ale też brudu i emocji. Chłodne brzmienie syntezatorów i pulsujący rytm basów przemieniają słuchacza, wciągają w poszczególne historie i nie pozwalają przejść obojętnie. Ich debiutancki album „Hellada” zdobył tytuł Płyty Roku Gazety Wyborczej 2013. Nowe wydawnictwo Rebeki, EP-ka „Breath”, pokazuje nowe, mroczniejsze oblicze artystów.

Wydarzenie:

  • Rebeka, scena plenerowa na sopockiej plaży
  • 9 lipca (czwartek), godz. 21

 

Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia. Kto pierwszy, ten lepszy!

W tytule maila proszę wpisać „Rebeka”, a w treści podać swoje imię i nazwisko. Piszcie na adres: lukasz.komla@nowamuzyka.pl

Zwycięzców powiadomię drogą mailową.

Powodzenia!

 

Strona Rebeki »
Profil na Facebooku »
Strona Teatru na Plaży »
Profil na Facebooku »Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy